Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Kad se spomene Nikola Aksentijevic ja se momentalno setim onog pogresnog dodavanja na Kipru kada je, mislim da je i tada bio Stojke, golman ostao ukopan a centarfor AEL-a rutinski zaobisao golmana i postigao jedini gol na utakmici (5min kasnije je Scepovic Stefan promasio neverovatnu sansu, jednu u seriji u Partizanu)... greska u rangu najnizih liga... on igra u Radnickom iz Nisa ako sam razumeo trenutno... dakle to nije pojacanje... idemo dalje...

Link to comment

Odlicnu polusezonu igra kod nas! Mada zna da ga nema u defanzivi, ali ofanzivno najbolji bek lige, ajd neka bude medju 2-3 najbolja da ne bude da preterujem..

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Odlicnu polusezonu igra kod nas! Mada zna da ga nema u defanzivi, ali ofanzivno najbolji bek lige, ajd neka bude medju 2-3 najbolja da ne bude da preterujem..

Prijatelju, mi smo puni tih super ofanzivnih bekova koji su pozadi trube. Nama treba bek koji je odličan u odbrani a u napadu kako god.

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Prijatelju, mi smo puni tih super ofanzivnih bekova koji su pozadi trube. Nama treba bek koji je odličan u odbrani a u napadu kako god.

Onda uzmite naseg drugog desnog beka Petrovica, imamo ih mi za svaku namenu :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...