Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Steta ovo je bilo najbolje prvo poluvreme Partizana ove sezone sto se tice nase lige

djuka upravo rece isto za arenu posle meca, njiov trener reko da i nismo nesto...

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Odgledao kraj drugog i prilike. Plač božji ako mi se nesto svidja jeste činjenica da se barem kidaju I daju golove u poslednjih 15 minuta evo u već par navrata.

 

Kosati Mileta je odlično reagovao na centaršut mora se pohvaliti i uopšte čini mi se da igra mnogo bolje u rotaciji ili pod pritiskom sa klupe.

 

Već sam se pitao jel ima direktan let bg - valensija al ne treba još karta da se traži.

Link to comment

djuka upravo rece isto za arenu posle meca, njiov trener reko da i nismo nesto...

i obojca su u pravu ^_^

- veznjaci su fino kombinovali na 25-35m od gola zemuna ali nije bilo završnog pasa iza odbrane zemuna

- opet bolje nego inače, fun fact pfc je na dnu le u pogledu % uspešnih pasova tako da je ovo danas napredak, sada još samo da uvežbaju iznenadno utrčavanje iza zadnje linije protivnika i pravovremenu asistenciju igrača kod koga je lopta u tom trenutku

Link to comment

Trener Partizana Miroslav Đukić istakao je, posle pobede u Zemunu, u odloženom meču devetog kola Superlige (3:1), da je njegov status u klubu iz Humske najmanji problem, u osvrtu na sve učestalije povike s tribina “Đukiću, odlazi”, koji su se čuli u posle gola Ognjena Ožegovića u Gornjoj Varoši.

 

 

- Ne možemo uopštavati stvari. Nisam ja problem, Đukić može da ode kad hoćete. Kad pet ljudi viče, ne znači da treba da odem. Ovde viču i “Vučiću, pederu”, to ne znači da treba Vučić da ode. Ne može da nam vodi politiku neko ko nije sposoban za to. Poštujem svačije mišljenje. Nemam problem da odem. Ovde sam da ekipa igra dobro i funkcioniše dobro. Nisam ja problematičan – istakao je Miroslav Đukić.

Link to comment

Dopada mi se ovo resenje sa povucenim Panticem uz jednog defanzivnog veznog. To bi trebalo forsirati makar u nasoj ligi. Odmah lopta ide bolje kad na tm mestu igra neko ko je u stanju da posalje pas.

 

 

+1

 

Konačno samo jedan DMC

 

 

ja sam čak i pomislio da bi suma odigrao kao zmaj na toj poziciji

Link to comment

Da li neko zna da li imamo pravo vec u januaru da se oslobodimo ovog pantica sto je na pozajmici, ili mora da se ceka jul?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Trener Partizana Miroslav Đukić istakao je, posle pobede u Zemunu, u odloženom meču devetog kola Superlige (3:1), da je njegov status u klubu iz Humske najmanji problem, u osvrtu na sve učestalije povike s tribina “Đukiću, odlazi”, koji su se čuli u posle gola Ognjena Ožegovića u Gornjoj Varoši.

 

 

- Ne možemo uopštavati stvari. Nisam ja problem, Đukić može da ode kad hoćete. Kad pet ljudi viče, ne znači da treba da odem. Ovde viču i “Vučiću, pederu”, to ne znači da treba Vučić da ode. Ne može da nam vodi politiku neko ko nije sposoban za to. Poštujem svačije mišljenje. Nemam problem da odem. Ovde sam da ekipa igra dobro i funkcioniše dobro. Nisam ja problematičan – istakao je Miroslav Đukić.

 

Đukić može da se nasisa kite posle ove izjave

Link to comment

Vidim da te boli uvo što naše dete Jovanović ne igra zbog tog šarlatana. Ako, zato nam tako i ide. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Cekaj, zasto je sarlatan ako daje golove? I zasto je bitno ko je nase dete a ko nije? Pitam principijelno, mozda je Ozegovic zaista najveca prevara koja je ikad zaigrala za Partizan i mozda bi taj Jovanovic do sada dao 30 golova, ali nisu mi jasni ti kriterijumi po kojima se pljuje neko ko daje kakav-takav doprinos zato sto nije ponikao u Partizanu, a hejluje neko za koga niko ne zna kakav je igrac samo zato sto je nase dete.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...