Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

teško je proceniti kvalitet ovog našeg tima, pošto je van forme i loše posložen....ono...kupili smo sastojke al ne napravismo nikakvo jelo....već jedemo sirovo....neko je ukrao recept, oca mu....

Link to comment

Ispalo je da su najbolje kupovine oni koje je Đuka preporučio - Mitrović i ćelavi Miletić. Možda bi  čivijaš više pružio na poziciji sportskog direktora.

 

p.s. Stojketa i Bambija ne računam u kupovinu, za njih nije trebalo pameti

Link to comment

Mnogo bolji nego kosati Miletić.

 

 

Kakva je to referenca...

 

Inače, na njegovoj strani duva kao u Banatu, pokriva ga Mitrović sve vreme, a u ofanzivi je blago komičan.

Link to comment

Kakva je to referenca...

 

Inače, na njegovoj strani duva kao u Banatu, pokriva ga Mitrović sve vreme, a u ofanzivi je blago komičan.

 

Na njegovoj strani uopšte ne duva. Ne znam da li gledamo isti meč.? Imao je nekoliko odličnih intervencija, ne ispada. To što se grupišu napadi sa njegove strane ne znači da on treba da pokrije u istom momentu 4 ili 5 fudbalera. Naravno da su tu i ostali kada protivnička ekipa napada sa te strane. Ne znam šta ti je on skrivio?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Na njegovoj strani uopšte ne duva. Ne znam da li gledamo isti meč.? Imao je nekoliko odličnih intervencija, ne ispada. To što se grupišu napadi sa njegove strane ne znači da on treba da pokrije u istom momentu 4 ili 5 fudbalera. Naravno da su tu i ostali kada protivnička ekipa napada sa te strane. Ne znam šta ti je on skrivio?

 

Da li si pre dva minuta video kako je ispao na centru? Pa jbt, ovo je Bačka. Spor, debeo, precenjen.

Link to comment

Jeste, mnogo bolja nego ona kontra 4na2 idiot. Da je ovo sjebao pojeli bi ga svi, a njemu seva paja.

 

Sale Kapiten celu odigrao na visokom nivou, svaka mu cast.

 

Ekipa i dalje nume. Koliki sunovrat u igri...

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...