Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Nije davno bilo 0-4 protiv Besiktasa koji je mogao da puni do 10 da su hteli, srecom pa je Bilic spustio rucnu.

Lagani poraz od Asterasa... 

 

Kiza bi prosao grupu da nije umesto njega doveden dunster Drulovic. 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

iz Evrope ispali, tako da to i nije neki faktor. radili smo to i ranije, više komada puta

 

seks sa tužnim krajem ne smatra se pozitivnim ishodom

Drulo je ispao iz evrope, kiza je za života svoje odradio debelo preko očekivanja. To je realno bilo neviđeno pucanje u noge, bilo je ionako već suviše kasno za prvenstvo a u evropi čovek gurao bolje nego iko.

 

Takođe ostajem pri tome da se tad pokazalo koliko je zapravo navijačima blizanaca sitna patkometrija bitnija od te neke evropske slave na koju se navodno lože -_-

Edited by Ruxin
Link to comment

bi đavola, augzburg je podigao formu u odnosu na prvi meč a igrači su bili previše alavi na svinjurine obećane premije za remi ili pobedu u tom meču da je čak i nesrećni dornales krenuo u napad u finišu meča i ostavio rupu na svojoj poziciji, upravo tu rupu su švabe iskoristile za 3 gol ako se dobro sećam

Link to comment

Kizu je pratila velika sreca na tim utakmicama u Evropi, kao Zvezdu ove sezone. Drulovic je baksuz, a i losiji trener. Mada su i njega delili minuti od proleca, precka Ninkovica, zicer Brasanca... Kad nece nece :D

 

Augzburg se tamo ispromasivao za medalju, a ovde u prvom poluvremenu nisu imali mislim nijednu sansu do 45. min i onda neki nepostojeci faul i glup gol iz prekida. 

 

Fabricia ne krivim sto je krenuo u napad, veci je krivac tu po meni bio Oumaru koji je trebao samo da mu doda, bila je kontra 2 na 1 a on pogresio. 

Link to comment

^Kiza je najuren posle 6 bodova iz 2 meča. Imao je i odličnu kampanju u kvalifikacijama pre toga.

 

A onda je drula izgubio 3 od 4, tako da nem pojma kako sve pade na leđa mučenog dornelasa i motivisanih augzburgđana

Edited by Ruxin
Link to comment

Drulo je ispao iz evrope, kiza je za života svoje odradio debelo preko očekivanja. To je realno bilo neviđeno pucanje u noge, bilo je ionako već suviše kasno za prvenstvo a u evropi čovek gurao bolje nego iko.

 

Takođe ostajem pri tome da se tad pokazalo koliko je zapravo navijačima blizanaca sitna patkometrija bitnija od te neke evropske slave na koju se navodno lože -_-

 

dal bi Kiza prošao ili ne nikad nećemo saznati. kao ni to dal bi Nikolić fulao u Evropi. mož samo da nagađamo.

 

nije mi namera bila na unižavam Kizin rezultat, niti da vozdižem Nikolića u nebesa. samo mi je žao što sa Nikolićem nismo igrali Evropu. realno, jedino za njegovog vakta u poslednje 4 godine tim je izgledao kao da ima glavu i rep i da je pod kontrolom. sve ostalo je bilo smuti pa prospi.

Link to comment

Nije bilo realno da Nikolic prodje grupu u kojoj su bili Totenhem, Besiktas i Asteras, ali morao je bar jednom do pobede protiv Asterasa. Pre toga je bilo mucenje protiv Nefcija u kvalifikacijama. 

Link to comment

^Kiza je najuren posle 6 bodova iz 2 meča. Imao je i odličnu kampanju u kvalifikacijama pre toga.

 

A onda je drula izgubio 3 od 4, tako da nem pojma kako sve pade na leđa mučenog dornelasa i motivisanih augzburgđana

:lolol:

da baš bi kiza tukao atletik sve i da je ostao, ljudi su bili za dve klase bolji, uostalom kiza da je takav mađioničar bi predvodio pfc u lš te sezone ^_^

Link to comment

Kiza bi predvodio Partizan u LS da Jovicin mali nije promasio 2 zicera u Belorusiji, nije ni on svemoguc :D

 

 

I da smo tamo izborili bolji rezultat tesko bi prosao Partizan dalje, jaci je bio Bate. Opet ta 2 promasaja Zivkovica i dva glupa zuta kartona Jevtovica su mozda bila presudna.

Edited by El Patron
Link to comment

:lolol:

da baš bi kiza tukao atletik sve i da je ostao, ljudi su bili za dve klase bolji, uostalom kiza da je takav mađioničar bi predvodio pfc u lš te sezone ^_^

Koliko sam sad izguglao bilbao je pred prvu utakmicu bio osmi na tabeli i u ne baš nekoj formi. Ne kažem da bi ih kizao rutinirao ali kažem da je rezultat na tom drulinom debiju (posle 2 kizina trijumfa, ponavljam) bio - 5:1! Edited by Ruxin
Link to comment

a šta je bilo u revanšu kada prosečnom bateu nismo mogli šansu da napravimo

 

no vratimo se na augzburg, minut je 89 ekipa brani prolaz u evro proleće a jedan od štopera se nalazi na 17 m od svog gola

 

post-987-0-03786600-1506976809_thumb.jpg

 

koga on ovde čuva, 3 s kasnije pada gol, ja u životu tako nešto nisam video, da štoper ekipe koja brani povoljan rezultat  na 4-5 min do kraja tako odigra

 

post-987-0-78144000-1506977079_thumb.jpg

Link to comment

brljiramo kući ove sezone. ko je gledao Videoton, Voždovac, Napredak i Čukarički u Bgd, taj ne treba da briga za prag tolerancije. 360 minuta apsolutnog ništavila. ne bi to čak nazvao ni lošim fudbalom, ne bih nazvao fudbalom uopšte. 

 

sa druge strane, umeli smo i da pokažemo nešto, uglavnom u gostima. Videoton, YB, Olimpijakos.

 

što će reći, nije da ne možemo. al ne biva često i ne biva kući.

Link to comment

Kizu je pratila velika sreca na tim utakmicama u Evropi, kao Zvezdu ove sezone. Drulovic je baksuz, a i losiji trener. Mada su i njega delili minuti od proleca, precka Ninkovica, zicer Brasanca... Kad nece nece :D

 

Augzburg se tamo ispromasivao za medalju, a ovde u prvom poluvremenu nisu imali mislim nijednu sansu do 45. min i onda neki nepostojeci faul i glup gol iz prekida. 

 

Fabricia ne krivim sto je krenuo u napad, veci je krivac tu po meni bio Oumaru koji je trebao samo da mu doda, bila je kontra 2 na 1 a on pogresio. 

 

tako je. dve polušanse samo.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...