Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Isuvise je bilo njegovih popustljivosti i improvizacije, prevazisao je i moja ocekivanja jos kada je dosao :D

 

Da Djuka poznaje fudbal, pokazalo je drugo poluvreme sa YB, kada je skapirao da protiv tih brutalnih trkaca sa malim znanjem moze da se vrati omiljenom pritisku  sa linijama koje su blizu (uz jedno ispadanje Miletica sa dve uzastopne  sanse za jangere). Medjutim, vec u prvenstvu vratio se videotonskim novitetima, jer mu je tim nedovoiljno fizicki spreman, pa se oslonio na defanzivnije varijante uz balone na Tavambu i Tosiceva resenja 1 na 1.  Povrede nosilaca, cesto menjanje taktike, nedovoljna pripremljenost ekipe sa cestim rotcijama....sve je verovatno dovelo do rasta konfuzije i nezadovoljstva kod igraca koje je do sada Djuka optuzivao za nedisciplinu i nervozu u igri. Juce je onako beo u licu opet prebacio problem na "ritam sreda-nedelja".

 

U ozbiljnom je (smo) kanalu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

navodno(po hot sportu)je zakazan sadtanak uprave kluba, domaći da spreme đuka i ivica(zbog sume)

 

Mogu da mislim na sta ce da lici to propitivanje....

Link to comment

Vreme je da Vazura zavede red i propita malo ove koji su sebi previse dali za pravo...

A navodno su vam i najverniji posle Kijeva postrojavali igrace u Zemunelu, nije cudno sto su sinoc izgledali preplaseno. Navodno Jankovic nije hteo da bude postrojen pa ga zato sinoc nije bilo u protokolu.

Link to comment

Vreme je da Vazura zavede red i propita malo ove koji su sebi previse dali za pravo...

A navodno su vam i najverniji posle Kijeva postrojavali igrace u Zemunelu, nije cudno sto su sinoc izgledali preplaseno. Navodno Jankovic nije hteo da bude postrojen pa ga zato sinoc nije bilo u protokolu.

 

Kadar stici i uteci, i na strasnom mestu postojati....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nije mogao da zna hoće li izgubiti ili ne, tako da sumnjam. Koliko god mi mesi ide na kurac za ove naše tekme je kvalitetan igrač i sigurno bi više napravio od djuricka.

 

Po ulasku u tunel celavi mileta je skinuo dres, onako ljutito, mislim da mu se nije svidelo jebanje majke sa šipke

Link to comment

Istina za postrojavanje, bila i panduracija prisutna da ne padnu i šamari. Za Jankovića jedan ogroman plus i poštovanje što je odbio da prisustvuje tom činu.

 

Očekujem da mu u sledećih par dana izgori auto.

Link to comment

Deluje da je djukic izgubio "svlacionicu" i da ne kontrolise ekipu. Previse je nediscipline prisutno da bi to bilo slucajno i  da je razlog tome ubitacni tempo cetvrtak - nedelja. 

Link to comment

Ali bednici kojih nema 200,300 na utakmici ce nekog da postrojavaju.

 

Sa druge strane steta sto Jankovic takav karakter ne pokaze cesce i na terenu.

Link to comment

Možda ću ispasti glup, ali ja se ne sećam još nekog sem Jankovića (s obe strane brda), u fudbalu i košarci, da je odbio da učestvuje u ponižavanju?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...