Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Onaj Edu je bio jos veci. Milionce i dvesta bese a veze nije imao. Suma je ipak bolji igrac ali je skuplji pa zato postoji opravdano nestrpljenje navijaca. Moze on da bude jako dobar ako se istrpi. I u Zvezdi je povika na Rikardinja iako je 5 puta jefftiniji.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

 

Dobro Edu bese doziveo tezu povredu a na kraju su ga Boga pitaj kako vratili nazad i uzeli 500.000 (mada znajuci nase novinare verovatno su sracunali platu koliko su ustedeli)

 

A za Sumu jos ne brinem. Mene zanima da vidim sta ce uraditi u LE, sve ovo do sada je dosta manje bitno.

Link to comment

Ma on je vec promasaj.

Trebalo bi da se oporavi za nedelju-dve. Zatim ponovo pokusaj da udje u formu, i dok dlanom o dlan tu je decembar i kraj jesenje polusezone.

Leonardo je u septembru vec poceo da daje golove,da bude glavni napadacki faktor a skoro tri puta je bio jeftiniji.

A ovo sto je do sada pokazivao suma me nimalo nije odusevilo. Uglavnom mu bila dusa u nosu vec posle prvog poluvremena.

Takodje ne treba zaboraviti da je leonardo dosao u partizan posle pola godina ne igranja zbog teze povrede, dok je suma jurio sojke po dubajiu i cekao koja budala ce da se upeca i da ga kupi.

đorđije ne nasedaj maderašima

 

nije suma jurio nikakve sojke po dubajijima™ msm jeste, al u januaru od kad su te fotke. došao je u klub koji glavnu utakmicu u sezoni igra u julu, pa šta očekivati da uzme loptu, predribla šest protivničkih igrača i zakuca je pod mrežu

 

istražite prošlogodišnju temu, tamo oko utakmice sa bačkom kakva je pljuvačina bila po lijunardu

polako, pred zoru se mrzne, sad što nama to ne odgovara, do nas je. ne do sume

 

 

 

 

 

kako ga ne gotiviti

Link to comment

Ma nemam ja nikakav problem sa sumom.

Neka proigra kad hoce, vise mislim o toj sumi koliko je placen a nama je u tom momentu bilo potrebno brzo a kvalitetno resenje.

Moglo se za te pare (transfer + plata) pametnije uloziti u makar dva igraca koja daju odmah rezultat.

Da suma zna fudbala sigurno je da zna I kad tad ce proraditi. Srecom da smo uzeli tosica pa ekipa nece mnogo ispastati u ofanzivi dok suma ne proradi.

Za mene je on finansijski promasaj u datom momentu (sadasnje vreme).

Link to comment

Ma nemam ja nikakav problem sa sumom.

Neka proigra kad hoce, vise mislim o toj sumi koliko je placen a nama je u tom momentu bilo potrebno brzo a kvalitetno resenje.

Moglo se za te pare (transfer + plata) pametnije uloziti u makar dva igraca koja daju odmah rezultat.

 

Ali ovo nije Sumin problem, već upravin. Ako su mislili da eć suma proraditi i dostojno zameniti Lijunarda na prvoj utakmici/ili tokom prvog meseca, grdno su se zajebali. Ne radi se to tako, rođaci, sve stihijski i bez plana, pa ako nas usere-usere nas. 

 

*rođaci: raspala uprava FK

Link to comment

a nasa uprava, u trenutnom sastavu, a sto se tice planiranja, bas ono - uliva poverenje...

 

predsednik - covek koji je unistio maltene sve cega se dotakao u zivotu. direktor fk - mladi sns morz koji nikada nista u zivotu pre ovoga nije radio. potpredsednik a.k.a. matori morz, kao visestruki pobednik raznih takmicenja u besednistvu verovatno doveden samo kao "koristan" za patkometrisanje s komsijskom upravom. sportski direktor - pogledati klip s predstavljanja ozegovica od prosle nedelje, nista vise...

 

poenta je - obzirom ko nam vodi klub, mi smo jos i fe-no-me-na-lno.

Link to comment

 

 

Najbolji mladi igrač Crne Gore, novi Marko van Basten :Hail:

Ispostavilo se da je novi van Basten, ne znam is kojih razloga, danas igrao za Apoel u19.

 

Nije uspeo da zabije protiv Realovih juniora. Primili su 10 doduse, to je svakako vest.

Link to comment

 

Kao što već znate, u programskoj šemi RTS-a za četvrtak nije predviđen direktan TV prenos utakmice između Jang bojsa i Partizana, koja se igra sutra od 19 časova.

Ljubitelji fudbala u Srbiji, koji budu želeli da u direktnom prenosu gledaju ovu utakmicu, moći će to da učine samo na kanalu ''Arena Sport 3'', a tim povodom danas je RTS objavio i zvanično saopštenje zbog čega je došlo do takvog epiloga.

 

''Prema važećem ugovoru potpisanom sa Uefom, Radio-televizija Srbije ima pravo prvog izbora direktnog prenosa po jedne utakmice svakog redovnog kola Lige Evrope.

 

Ugovorne obaveze su razlog što se u četvrtak, 14. septembra, na Prvom programu RTS-a u direktnom prenosu od 21 čas emituje utakmica Crvena zvezda – BATE Borisov, dok će se okršaj Partizana i Jang bojsa emitovati u odloženom snimku.

Pravo direktnog prenosa ove utakmice ima TV Arena.

U želji da omogućimo gledaocima da oba meča domaćih timova prate uživo na programu Radio-televizije Srbije, obratili smo se Uefi, tražeći da sa TV Arenom uzajamno razmenimo signal, te da dve televizije istovremeno emituju obe utakmice.

Odgovor Uefe je bio da se neće protiviti takvom rešenju, ukoliko se RTS i TV Arena dogovore o saradnji. Nažalost, nismo uspeli da postignemo dogovor sa kolegama sa TV Arene.

I u daljem toku Lige Evrope, prenosi na RTS-u biće u skladu sa ugovorom'', navodi se u saopštenju.

Podsetimo, direktnog prenosa na RTS-u nije bilo ni kada je Partizan gostovao Videotonu, u revanš meču poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Tada su crno-beli slavili sa 4:0.

Cekaj, zar Arenu nije kupio Telekom Srbije ? 

Link to comment

Cekaj, zar Arenu nije kupio Telekom Srbije ?

 

Pritisak nasih navijaca se na kraju isplatio. Javise u dnevniku da od 2.kola prenose obe utakmice, u 19h i u 21h.

RTS

Kao "zbog velikog interesovanja gledalaca".

 

Evo i na sajtu javili:

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/2868854/saopstenje-rts-a-o-prenosima-utakmica-lige-evrope.html

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pritisak nasih navijaca se na kraju isplatio. Javise u dnevniku da od 2.kola prenose obe utakmice, u 19h i u 21h.

RTS

Kao "zbog velikog interesovanja gledalaca".

 

Evo i na sajtu javili:

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/drustvo/2868854/saopstenje-rts-a-o-prenosima-utakmica-lige-evrope.html

 

Zato što je rts imao termin od 21, a sad su shvatili da Zvezda sa Kelnom i Arsenalom igra u 19

 

To ne smeju da propuste, platiće koliko traže, pomeriće Dnevnik

Edited by levi
Link to comment

Šokantno, Arena nije dala RTS da plati jednu a emituje dve utakmice...

Naravno da je sokantno kada je isti vlasnik(drzavni) u pitanju, odnosno na oba mesta rukovodi po neki sns bot ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...