Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

jbg, bonbi je makar 2 sanse sjebo za ovih 10tak min kolko sam gledo. al aj, docerace se ured valjda.

Mislio sam vise, lako izgradi lepu poziciju za sut (ala Roben :ph34r: ), dodavanja sigurna i fino izbaci igraca, dobri prekidi ... Zavrsnica naravno, mora da bude bolja!

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Celavi Miletic odlican, a docekan je kao da je Milos Ostojic. Do sad sto sam gledao, nisam video da ga je neki igrac pretrcao, brz je kao metak, pogotovo za stopera.

Edited by El Patron
Link to comment

sad sam se ukljucio, jel cemu solomon?

 

Po mom mišljenju više je pokazao nego #51 kojeg je zamenio. Trebalo bi da igra već od starta u švajcarskoj jer je brži, eksplozivniji, menja strane i pravce kretnje, dobro prati igru (majstorsko propuštanje lopte Tošiću za šansu), asistira.... ali mislim da će se tvrdoglavo insistirati na #51 u prvih 11.

 

juče najbolji napred tawamba i tošić a pozadi svemogući stojke, ćelavi miletić, ostojić i everton. kosatom miletiću svaka čast za gol. šta čini zdrava konkurencija :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Po mom mišljenju više je pokazao nego #51 kojeg je zamenio. Trebalo bi da igra već od starta u švajcarskoj jer je brži, eksplozivniji, menja strane i pravce kretnje, dobro prati igru (majstorsko propuštanje lopte Tošiću za šansu), asistira.... ali mislim da će se tvrdoglavo insistirati na #51 u prvih 11.

 

juče najbolji napred tawamba i tošić a pozadi svemogući stojke, ćelavi miletić, ostojić i everton. kosatom miletiću svaka čast za gol. šta čini zdrava konkurencija :D

 

Ima vremena za Bogoljuba. Sada je usao sa klupe u trenutku kada je utakmica vec bila resena, pritom za LE fali mu ozbiljnih utakmica u nogama. Da udje sa klupe je ok.

 

Ozegovic je dosta radio juce, ali videlo se da je stegnut. Bice bolji.

Link to comment

tawamba zna ozbiljno lopte, tehnika, prijem, centaršut ima bolji od 8/9 igrača prve lige

konstitucija mu omogućava da igra na snagu, naravno da mu fali brzina, odličan je kao plivajuća™ devetka. mogu misliti kakav bi tek bio u paru sa npr dijarom

Link to comment

po meni tawamba ovde najbolji igrač

+1

bez konkurencije u dosadasnjem delu sezone. ovi iz milana sto satro prate pogubljenog pantica na kraju ce pre odvesti kamerunca.

 

stojke  :Hail: - posle duzeg vremena i malog zivkovica cini mi se, prvi igrac koji je dobio spontane ovacije od veceg dela jna.

 

jos da lazni mesi ne vidi terena dok je tosic tu i mozemo necemo i da se ponadamo. eventualno da pantic leti napolje, a mesi i tosic menjaju strane, gde bi levi miletic igrao povucenije.

Link to comment

Gledao ih protiv Lugana, bulja su.

 

Ako im uletimo u masinu proci cemo kao Lugano.

 

Jankovic da igra samo ako mora. :fantom:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...