Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

  1. 1. Muski singl

  2. 2. Zenski singl



Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Dobar je Agasi, makar i na nedelju dana:

 

 

Djokovic had barely hit his final shot when Agassi raced through the player area into the locker room. Not up for talking...

 

 

"He has left already. Waiting for me for a serious talk", Djokovic about Agassi in a smile.

Link to comment

I mozes da komotno odjebes ako ces nastaviti sa tim pokuisajem omalovazavanja sa pojasnjenjem, valjda za nas glupe.

nije za vas, nego za tebe.
Link to comment

idiot je debeli Spanjolac, imao i brejk na pocetku drugog ali se ekspresno raspao. Nema leba od njega, ide mali Aca dalje sutra.

Link to comment

Jeste logicnije da bude tako. Bio bas dobar mec ono sto sam gledao. Ipak je ovo prvo kolo. A kad si tu hocu da te pitam. Jesi gledao kolko ove mlade Amerikance? Ima njih nekoliko koji obecavaju. Najvise Tiafoe koji je i najmladji. Danas igrao pet setova sa Foninijem. A tu su i Donaldson i Escobedo. Nisam ih gledao, a po rezultatima mozda vrede paznje.

Link to comment

Gledao dok sam se kladio, mozda i previse. Tiafo ima dobar servis i razorne udarce i sigurno ce biti dobar igrac ali nisam siguran i nesto vise od toga jer se slabo krece, ne zato sto je spor nego kao da ga mrzi da trci, valjda se oslanja na te svoje topove pa se cesto opusti previse, ne znam. Recimo top20 krajnji domet, sto bi bilo sasvim ok s obzirom da crnci bas nisu sjajni u muskom tenisu. Donaldson je neko razmazeno deriste i zapamtio sam ga vise po nerviranju, fensi opremi i traci na glavi nego po dobroj igri, od njega nema nista definitivno. Eskobedo je bolji od Donaldsona i ume da bljesne ali ume i da se raspadne a ipak ima 21 godinu, dve vise od Tiafoa, nije bas da je klinac. Tu su jos Majkl Mmoh i Opelka, oni ce biti solidni verovatno ali samo na americkim turnirima, po Evropi ce da prolaze kao Bernard Tomic na sljaci.

 

 

Ovakav je generalno, nema decko fokus.

Link to comment

Meni deluje ko da ga je Marko oterao.

meni , kao i ikaru, deluje kako sasvim normalna komunikacija

 

ne verujem ič u verdaska

 

danas meč brauna i monfisa  :D

rezultat imo, nije upirt, ali biće dobrih momenata sigurno

 

mogao bi da bude zanimljiv i meč koli-krirgios, ako je koli iole u formi

takođe, bagdatis-almagro bi moglo da bude zanimljivo

 

za žene više nemam pojma

Edited by dùda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...