Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Negde sam jutros procitao da je za popodne najavljena skoro izvesno jaka kisa. Bilo bi lepo da malo saceka pa da Novak iskoristi ovaj kratak program i zavrsi danas. Nikako mu treba da udje sad u ritam kise i da se razvlaci mec na vise dana.

Link to comment

Rafa takodje zuri sto pre da zavrsi, ovaj nece uzeti 2 gema ukupno i kralj uspe da popije opomenu  :0.6: , njega Pascal Maria bas ne voli.  

Link to comment

ali za tutu bugarina reči nemam

takvo traćenje talenta i takva promaja u glavi, pa to se ne viđa svaki dan  :frust:

baš, baš šteta, za tako talentovanog igrača da je takva budala

 

a nadal, pa klasika, neka je popio kaznu, baš mi drago

jbt, k'o da se bori protiv meč lopti u finalu, treba miu takva koncentracija protiv ovog jadnika koji se usr'o btw

Link to comment

Rafa takodje zuri sto pre da zavrsi, ovaj nece uzeti 2 gema ukupno i kralj uspe da popije opomenu  :0.6: , njega Pascal Maria bas ne voli.  

 

Tada je rafa bas preterao, mislim da je celih 35 sekundi bila pauza izmedju poena. 

Link to comment

Dobar Novak. Ovo sve obecava. Podize formu i vidi se da ponovo ima volje. Cak i da ne uzme RG, prognoziram bar 1 slem ove godine

Ovo što sada gledam i nije čemu.

Ako ovako nastavi biće ovaj mec teška gnjavaža.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...