Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

18 minutes ago, mackenzie said:

Jbte koliko je ovo loše 😞

 

 

 

 

fiction...

 

koga interesuje malo vise istine nek prati na tviteru tom

fittona i judicial watch. 

Link to comment

Ako Tramp pretekne sa VMA ima šansi da to iskoristi u ovoj poprilično izgubljenoj izbornoj bici. Ne mora biti al simbolički i marketinški potencijal je ogroman. Ako i to ne pomogne tu su uvek ovi mudroseri sa sienena da mu dunu u leđa kad je najteže :D

 

 

 

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment
5 hours ago, Roger Sanchez said:

Out and about, freakin' covid spreader
 

verovatno da većina ovih bolida ne živi u Betezdi. živeo na nekih 15 minuta hoda od bolnice, Hilari je tu dobila nekih 80%+.

Edited by Gandalf
Link to comment
2 hours ago, francuski sobar said:

Ako Tramp pretekne sa VMA ima šansi da to iskoristi u ovoj poprilično izgubljenoj izbornoj bici. Ne mora biti al simbolički i marketinški potencijal je ogroman. Ako i to ne pomogne tu su uvek ovi mudroseri sa sienena da mu dunu u leđa kad je najteže :D

 

Njega bi temeljno zajebao duži ostanak u bolnici, zato on hoće sutra napolje. Ako bi ga pustili sutra rekao bi covid shmovid, ja preboleo za 3 dana, ništa mi ne fali, Da je onog metiljavog Bajdena uhvatio kovid on bi mesec dana bio na aparatima, a vidi mene kak’ sam lijep i muževan. Svaki dan duže u bolnici unosi nervozu medju njegove birače. 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, vememah said:

Neumorno potpisuje korice fascikli za dobrobit američkog naroda.

 

 

 

Jean Baudrillard - Simulacra and Simulation.pdf 

Link to comment

Bože ova samohvala je (svugdje u svijetu, ne samo kod Donalda, ali kod njega je baš na posebnom nivou) je prešla u kategoriju nepodnošljivo neprijatnog. Pogotovo ovo kako političari "rade", ubijaju se potpisujući, vozeći se avionom ili skupim automobilima i zlopateći se po službenim ručkovima. 

Link to comment

Joj imao sam sreće u životu da me je promašila potreba za imanjem profila tamo, ali vjerujem ti na riječ, mogu misliti kakvih prodavača muda za bubrege tamo ima. 

Link to comment

skida masku i sve pipa onako premazuje ruke njome, gde se nece zaraziti

 

 nije slusala sta je tramp pricao bas o tome

 

“They /konobari/ come over and they serve you, and they have a mask,” Trump said. “And I saw it the other day where they were serving me. And they’re playing with the mask— I’m not blaming them. I’m just saying what happens. They’re playing with the mask. So the mask is over, and they’re touching it, and then they’re touching the plate. That can’t be good.”

Link to comment
8 hours ago, Ayatollah said:

Idi malo na LinkedIn ako hoćeš da ti bude još neprijatnije, ne može se više živeti od ljudi koji hvale sami sebe ili nude najrazličitije usluge i proizvode. Juče čitam dvoje zgubidana koji žive od pisanja CV-jeva drugim ljudima kako objašnjavaju da je pisanje CV-ja velika nauka i da se ne može napisati CV ni za početnika bez 6-8 sati efektivnog rada. Vrlo sam blizu toga da obrišem svoj profil tamo, jer ne vidim više svrhu njegovog postojanja.

Ovaj je već popizdeo:

https://startit.rs/zasto-je-poznati-domaci-it-preduzetnik-obrisao-linkedin-nalog/

Link to comment
×
×
  • Create New...