Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

17 minutes ago, Eraserhead said:

 

Kad su ratovi u pitanju McCain je jednom vrlo ozbiljno zasrao, a to je Irak. Sto se ostalih ratova tice imamo Avganistan, Libiju i Siriju gde je imao ispravan stav. E sad mogu ti navesti listu stvari gde nije imao ispravan stav: sporazum sa Iranom gde je bio protiv, abortus (sto se mene tice uz Irak najozbiljniji faul), oruzje itd. Imao je ispravan stav prema normalizaciji odnosa sa kubom jos pre 20 godina, agresiji Rusije na Ukrajinu, Obamacare, upotrebe mucenja nad zatvorenicima gde je bio protiv.  

 

Sto se mene tice on je za razliku od raznih Cruzova, Trampova i slicnih spodoba neistomisljenik koga treba ceniti.

 

:laugh: daj ne foliraj, imaš veća poklapanja sa Maverickom nego i sa 1 mekušcem Obamom.

 

To što i cela liberalna američka javnost nariče za njim, govori ponajviše o njoj i koliko zapravo za Ameriku važi još više ono što se ovde prigovara Hrvatskoj, Srbiji i sličnim boranijama: kad se brane tekovine Oluje/ Republike Srpske, svi su kao jedno. Žal za ulogom Mekejna pokazuje koliko su neokoni i lib intervencionisti zapravo dva lica iste medalje.

Edited by dillinger
Link to comment

Pre bih rekao da je zal za Mekejnom posledica psihologije "Vucicu pederu". Ne bi on uzeo headlines da nije bio najistaknutiji GOP protivnik Trampare.

 

Da je, alternativo, umro u vreme Obame bio bi zapamcen po Sari Palin.

Edited by Budja
Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

 

:laugh: daj ne foliraj, imaš veća poklapanja sa Maverickom nego i sa 1 mekušcem Obamom.

 

To što i cela liberalna američka javnost nariče za njim, govori ponajviše o njoj i koliko zapravo za Ameriku važi još više ono što se ovde prigovara Hrvatskoj, Srbiji i sličnim boranijama: kad se brane tekovine Oluje/ Republike Srpske, svi su kao jedno. Žal za ulogom Mekejna pokazuje koliko su neokoni i lib intervencionisti zapravo dva lica iste medalje.

 

 

Svaka zemlja pociva na ujedinjujucim vrednostima. Samo je pitanje sta su te vrednosti.

 

Sto se ostalog tice ne mozes biti dalje od istine. Jasno sam naveo oko cega se sa njim ne slazem. U nekim stvarima (Sirija) je on bio vise u pravu nego Obama. U vecini drugih je Obama bio u pravu.

 

1 minute ago, Budja said:

Pre bih rekao da je zal za Mekejnom posledica psihologije "Vucicu pederu". Ne bi on uzeo headlines da nije bio najistaknutiji GOP protivnik Trampare.

 

Da je, alternativo, umro u vreme Obame bio bi zapamcen po Sari Palin.

 

E ovo je verovatno u nekoj meri tacno. Mada je McCain bio i tada cenjen. U svakom slucaju liberali i progresivci ne bi ovoliko naricali.

Link to comment
5 minutes ago, Eraserhead said:

 

 

Svaka zemlja pociva na ujedinjujucim vrednostima. Samo je pitanje sta su te vrednosti.

 

Sto se ostalog tice ne mozes biti dalje od istine. Jasno sam naveo oko cega se sa njim ne slazem. U nekim stvarima (Sirija) je on bio vise u pravu nego Obama. U vecini drugih je Obama bio u pravu.

 

 

 

Ne zaboravi Rusiju gde je Obama bio sisa!

 

Eto vidiš da ti je Maverik bliži.

Link to comment

https://soundcloud.com/citationsneeded/news-brief-dont-let-the-media-erase-mccains-far-right-legacy

1 hour ago, Eraserhead said:

 

Kad su ratovi u pitanju McCain je jednom vrlo ozbiljno zasrao, a to je Irak. Sto se ostalih ratova tice imamo Avganistan, Libiju i Siriju gde je imao ispravan stav. E sad mogu ti navesti listu stvari gde nije imao ispravan stav: sporazum sa Iranom gde je bio protiv, abortus (sto se mene tice uz Irak najozbiljniji faul), oruzje itd. Imao je ispravan stav prema normalizaciji odnosa sa kubom jos pre 20 godina, agresiji Rusije na Ukrajinu, Obamacare, upotrebe mucenja nad zatvorenicima gde je bio protiv.  

 

Sto se mene tice on je za razliku od raznih Cruzova, Trampova i slicnih spodoba neistomisljenik koga treba ceniti.

 

"Oružje" načelno mu je minus, a poziv na naoružavanje branitelja Ukrajine je plus; rat koji se tebi lično sviđa mu je plus, a rat koji se tebi ne sviđa je minus :isuse: 

 

Čovek je bio beskrupolozni war hawk as a matter of principle, ne možeš to da relavitivizuješ on a case by case basis pa rezonuješ "dobro, jeste da je on bio za rat u 100% slučajeva, ali i ja sam bio za rat u 35% slučajeva što znači da je on samo 65% war hawk i kao takav prilično OK".  

 

Manjak podrške mučenju kao plus, FFS, pa može li niže ta lestvica? Pošto su ga, za razliku od većine sličnih spodoba, lično mučili Vijetnamci, on nije uspeo da ubedi sebe da je to sasvim prihvatljiva i smislena metoda ispitivanja. To je na nivou onog "Hitler je voleo pse".

Link to comment

Nije postojala americka vojna intervencija koju   ovaj "borac za demokratiju" nije podrzavao ili  svim snagama lobirao za njih   . Da je on pobedio Obamu na izborima , mislim da bi  svet danas bio  duboko  u govnima  tj. trecem svetskom ratu. Ako  postoji pakao, on  je vec res pecen.

Edited by Micko8
Link to comment
20 minutes ago, Micko8 said:

Nije postojala americka vojna intervencija koju ovaj "borac za demokratiju" nije podrzavao

Ratnik mira, što bi neki rekli:

 

Link to comment

Carina,  kako se samo sprda sa  svima , boli ga djoka , da njega nema  CNN   i  MSNBC bi se davno ugasili . Single handily ih je sacuvao od gasenja, treba da su mu do groba zahvalni.

Edited by Micko8
Link to comment

Njegov presidency mi je hit , sto na um to na drum, nema uvijenja  a nista manje   je  skandalozaniji  od  svojih prethodnika , samo sto su svi americki mediji protiv njega , pa iznose  sve i svasta ,  iz  privatnog zivota  itd.   niko od americkih presednika nije imao sve  medije protiv , sebe cak ni Nixon nije bio ovoliko blacen i pljuvan , pa i taj FOX News  koji se prividno  vodi kao njegov  ima voditelje koji ga otvoreno pljuju   u emisijama koje vode  i uredjuju ,  bas ih je zabolela  njegova pobeda  nad Killary , to mu nikada nece biti oprosteno. Sto dinastija nije nastavljena.

Edited by Micko8
Link to comment

Nista nije pokrenuo , stoji na  onome sto su njegovi prethodnici otpoceli , svi ti konflikti i ratovi su njihovo delo  . Rusija je i dalje pod americkim sankcijama, non stop ih cepaju sa njima, ova Trampova administracija  je nista blaza u odnosu na Obaminu kada je odnos prema Rusiji u pitanju , medijska paranoja ,  spin majstori  poput  Carl Bernstein-a  i slicnim  njemu   izmisljaju neku novu realnost , djavolska posla.

Link to comment
×
×
  • Create New...