Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

21 minutes ago, Lezilebovich said:

Neobično je što ti ceniš ljude samo prema njihovom odnosu prema Putinu (ili možda to namerno potenciraš na ovom forumu). Sve se može opravdati ako neko mrzi Putina. Ako ne iskazuje mržnju dovoljno jako ili nedaj bože ne misli da je Putin veći Hitler od Hitlera - taj je sigurno i sam sumnjiv, a verovatno i fašista.

 

 

Link to comment
30 minutes ago, Lezilebovich said:

Neobično je što ti ceniš ljude samo prema njihovom odnosu prema Putinu (ili možda to namerno potenciraš na ovom forumu). Sve se može opravdati ako neko mrzi Putina. Ako ne iskazuje mržnju dovoljno jako ili nedaj bože ne misli da je Putin veći Hitler od Hitlera - taj je sigurno i sam sumnjiv, a verovatno i fašista.

 

 

Ne samo to, ali to je veliki deo danasnje politike i veliko zlo koje se nadvilo nad Evropom (posebno Srbijom). Tako da kod mene ima ekstra poene za to. 

 

Kad je u pitanju McCain imamo vise stvari a ovo je samo jedna, druga je negativna i tice se njegove olakosti kada su vojne intervencije u pitanju. Treca je politicka doslednost i posvecenost idejama koje su generalno pozitivne. Ja ne volim GOPovce ali ih delim na one koje cenim kao neistomisljenike i one koje ne cenim. Ukupno gledano u danasnjoj politici McCain je bio generalno pozitivan lik.

Link to comment
15 hours ago, Weenie Pooh said:

Bernie pička nije radikal, živi i radi okružen tim thoughts & prayers govnarima već sto godina. What's your excuse?

 

 

 

Kad su ratovi u pitanju McCain je jednom vrlo ozbiljno zasrao, a to je Irak. Sto se ostalih ratova tice imamo Avganistan, Libiju i Siriju gde je imao ispravan stav. E sad mogu ti navesti listu stvari gde nije imao ispravan stav: sporazum sa Iranom gde je bio protiv, abortus (sto se mene tice uz Irak najozbiljniji faul), oruzje itd. Imao je ispravan stav prema normalizaciji odnosa sa kubom jos pre 20 godina, agresiji Rusije na Ukrajinu, Obamacare, upotrebe mucenja nad zatvorenicima gde je bio protiv.  

 

Sto se mene tice on je za razliku od raznih Cruzova, Trampova i slicnih spodoba neistomisljenik koga treba ceniti.

Link to comment
×
×
  • Create New...