Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

a i 3 puta su se srdačano rukovali, još mu je putler poklonio loptu, na fake news cnn-u već su zapenili :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment

anderson kuper počinje sa

 

gledali ste možda najsramotniju konferenciju za štampu američkog predsednika ikad

 

amanpur pre toga kaže u najavi, rusija ima bazu u siriji, rusija sada ima veliku bazu u srbiji

Link to comment

Laze ko pas. Prvo, nije vojna baza nego je u pitanju samo 1 spijunski centar. Drugo, nije taj spijunski centar veliki sam po sebi, nego je samo najveci u regionu. 

 

 "Rusi imaju vojnu bazu u Siriji i najveci spijunski centar u regiji u Srbiji" zvuci daleko bolje.

 

 

Link to comment

@draganceI ti vrlo dobro znas da je cena ove "neutralnosti" koje Srbija fura ta da je ponekad znameniti novinari potprcavaju ovakvim izjavama u onakvom kontekstu. Ovo nije bilo slucajno, i poruka nije bila upucena tebi ili meni, vec znas-vec-kome. 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Usput, baza u Siriji je tu već decenijama.

Pa jao :lol:

 

 "Rusi imaju vojnu bazu u Siriji decenijama, a najveci ruski spijunski centar u regiji je otvoren u Srbiji u vreme kada je Alex Vucic dosao na vlast..."

 

Link to comment

Ne druže moj, poruka nije nama upućena već Američkoj javnosti kako bi se ona brusila i imala efekat na sledeće predsednicke izbore. Da li je to dobro ili ne je nebitno u ovom slucaju. Šta prosečni neutralni glasac u USA zna o Srbiji, on samo čuje kako eto Putin tu ima najveću bazu i Tramp je kriv jer mu je on pomogao. Isto u Siriji.

 

To sranje u Nisu datira još od Kostunice, pa Tadića. Baza u Siriji je tu još iz SSSR vremena.

Link to comment
21 minutes ago, marv said:

eraser da ima dva zivota jedan bi potrosio na ovom samitu kao bombas samoubica :D

:D

 

da, trump je definitivno podigao putina nazad u prvu ligu...novi svjetski poredak, trump, putin, xi...evropa da pazi da ne ispusi ako je iole moguce

Link to comment
6 minutes ago, Anduril said:

ako bude pameti

:Jova:

Ako liferuju Brite možda se i dogovore. Možda

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...