Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Kao sto vidis Putina krive samo kad postoji osnovana krivica da je kriv. Rusenje avion, ubijanje dece, novichok, surovanje s raznim fasistima itd.

Link to comment
6 hours ago, Eraserhead said:

Kao sto vidis Putina krive samo kad postoji osnovana krivica da je kriv. Rusenje avion, ubijanje dece, novichok, surovanje s raznim fasistima itd.

Namestanje izbornih rezultata, napada na Gruziju, pripreme za napada na Svedsku, Poljsku, 3 baltikstana, 

Ucene gasom - nece da da Ukraini gas ako ga ovo me plate. Onda UA hoce da blokira gas Evropi.  A onda Evropa vrsi pritisak na UA da plati ili pdreai kesu pa pokrije UA dug.

 

Cak ima uticaj I na cenu soje. Samo nije jasno bas kako, zato sam I pitao rodju?

 

Eno na onoj drugoj temu so lepo napisao kako je Putin podrzao rezoluciju o dojenju i time uskrario pravoslavne zenama na izbor. Takodje, kako ce da muski parovi da doje decu?

Edited by x500
Link to comment
6 hours ago, Eraserhead said:

....samo kad postoji osnovana krivica da je kriv...

:kecman:

 

Dal' vlazni snovi mladjahnih либералчића, dal frojdijanska omaska, tek ne pada sneg da pokrije breg, nego da svaka zverka pokaze trag... :fantom: 

Link to comment
10 minutes ago, Roger Sanchez said:

Mustanže, jesu ti ovo prije neke iz Ohaja?

 

 

 

rodzere opasan problem sa pamcenjem imas i ko sta kaze...dok ti seres po trampu ja uredno peticije potpisujem za pro imigraciju, zalazem za amnestiju,  pratim godinama ACLU i mnoge druge organizacije. 

 

grozim se ovakvih ljudi sa snimka. meni je to dno dna ljudskosti. neka crnkinja je pretukla ciglom meksosa od 90godina pre par nedelja! onaj white trash napada zenu sto nosi portorikansku zastavu...a pandur svira kurcu u nebesima (dao ostavku)....ma sramota sramota. kad bi postojao neki virus sto bi napadao glupe i zle ljude ostalo bi 1/4 planete.

 

i ne bih morala da objasnjavam svoje stavove....ponovo. jebala te hilari u dupe

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Ne paziš na času @Roger Sanchez :mad: 

 

@mustang voli latino imigraciju, smeta joj samo ona afrička sa dredovima što bazdi na gandžu, fuj.

 

i ti pazis ko mali milojca 

 

meni smetaju glupi, lenji, pokvareni, zli, pohlepni, levicari, desnicari, potplaceni...

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

 

i ti pazis ko mali milojca 

 

meni smetaju glupi, lenji, pokvareni, zli, pohlepni, levicari, desnicari, potplaceni...

pa osim levičar Trump je šampion svih ostalih prideva koje si navela... nešto ti tu ne štima ;)

 

Link to comment

gledam na cnn-u kzs trampa sa mejom, hoce cnn-ov novinar da ga pita a tramp ga odbija, kaze ne odgovarm na pitanje fejk njuza i na fejk pitanja i ukazuje prstom na novinara foxnews-a i kaze izvoli :laugh:

 

plus pored tereze kaze da bi boris bio dobar premijer :laugh:

Link to comment
3 hours ago, marv said:

gledam na cnn-u kzs trampa sa mejom, hoce cnn-ov novinar da ga pita a tramp ga odbija, kaze ne odgovarm na pitanje fejk njuza i na fejk pitanja i ukazuje prstom na novinara foxnews-a i kaze izvoli :laugh:

https://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2009/10/jake-tapper-defends-fox-news/341851/

The escalating war between the White House and FOX News took an unexpected turn on Tuesday. During a morning press conference, Jake Tapper, White House correspondent for ABC News, challenged the Obama administration's claim that FOX is "not a news organization." In surprisingly friendly terms, Tapper referred to the rival network as a "sister" organization.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...