Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ali čekaj, tebi deluje uverljivo to da je u minut do dvanaest otkrila da DNC navlači za HRC, pozvala Bernija da mu objasni kako je sad prekasno da se talasa because Trump, a onda sela i zaplakala?

 

Ista žena koja se od optužbi da šalje Hilari pitanja pred debatu branila sa "što mi čitate mejlove, vi radite za Putina"?

 

U tome je poenta. Kad Brazil ovo napiše onda ima težinu.

 

Što se tiče Daoua, on se ne računa kao ni ostali iz ready for Hillary ekipe. Nejt je za njih ipak viša klasa. Uporedio bih ga sa Andreom Mičel možda. 

 

Ali kakav nalet šta će Hilari na ovom topiku likova  :lolol:

Link to comment

U tome je poenta. Kad Brazil ovo napiše onda ima težinu.

 

Što se tiče Daoua, on se ne računa kao ni ostali iz ready for Hillary ekipe. Nejt je za njih ipak viša klasa. Uporedio bih ga sa Andreom Mičel možda. 

 

Ali kakav nalet šta će Hilari na ovom topiku likova  :lolol:

Da jebt, bas je cudno kad u nedelji kada je Tramparin menadzer kampanje optuzen za krivicno delo, i kada je neko koga naprasno niko iz Tramparine ekipe ne moze da se seti resio da se nagodi sa policijom u vezi kontakta sa Rusima, i u nedelji kada su republikanci resili da se jos jednom igraju superhika preko ledja srednje klase, dakle u takvoj nedelji gde ima materijala za Tramparu i GOPere oniliko, objektivni stariji politicki analiticari prepisuju FOX news i zakljucuju da je Hilari uradila nesto uzasno sto baca u senku sva ova tri prvorazredna dogadjaja koja su delo predsednika na vlasti i njegove stranke koja je isto tako na vlasti.

 

 Ali to je vama u krvi, vi se vise nasekirate kada Sale Jankovic napravi losu parodiju nego kada Vulin utaji 200 hiljada evra. Majstori ste da oprostite stranci na vlasti, al' opoziciji - nikako.  Jahace vas Vucic jos 10 godina. 

Edited by ObiW
Link to comment

Pa kad jeste smeće, iznosi je Dona Brazille i to u tragično neiskrenom, romansiranom stilu. Reklamira žena knjigu.

 

Sam podatak da DNC kroz državne stranačke ispostave kanališe pare nazad u predsedničku kampanju da bi zaobišao propise je bio u opticaju još negde početkom prošle godine. Ljudi se nisu ovoliko sablažnjavali, jedva da su obratili pažnju. Valjda je Tramp bio veća senzacija u ono vreme, sad nam je malo dosadio pa nam je dobra i DB.

Jel vidis dansvere? O tome ti pricam. Sindrom gubitnika, jbt.

Link to comment

Da jebt, bas je cudno kad u nedelji kada je Tramparin menadzer kampanje optuzen za krivicno delo, i kada je neko koga naprasno niko iz Tramparine ekipe ne moze da se seti resio da se nagodi sa policijom u vezi kontakta sa Rusima, i u nedelji kada su republikanci resili da se jos jednom igraju superhika preko ledja srednje klase, dakle u takvoj nedelji gde ima materijala za Tramparu i GOPere oniliko, objektivni stariji politicki analiticari prepisuju FOX news i zakljucuju da je Hilari uradila nesto uzasno sto baca u senku sva ova tri prvorazredna dogadjaja koja su delo predsednika na vlasti i njegove stranke koja je isto tako na vlasti.

 

 Ali to je vama u krvi, vi se vise nasekirate kada Sale Jankovic napravi losu parodiju nego kada Vulin utaji 200 hiljada evra. Majstori ste da oprostite stranci na vlasti, al' opoziciji - nikako.  Jahace vas Vucic jos 10 godina. 

 

Realno, samo je boldovan vazno, ali primetices da dok  sam se ja bavio Hilari ti si se takodje bavio Rusima a ne porezima.

 

 

Sto se boldovanog tice, videh da je 1 od glavnih vesti ono oko hipoteka. E, sad, ja videh da je medijana vrednosti kuce oko $319,700, dok je prosek $385,200, sto mi se cini manje od $500,000 kada nema vise deductibles. Pre ce biti visa srednja klasa, nego srednja srednja klasa.

 

Naravno, inheritance tax ukidanje je za bogatune dok ono oko maksimalnog iznosa za zdravstvo nisam skapirao.

Link to comment

Totalno odsustvo pameti, osecaja za realnost itd.

 

Imaš bivsu predsednicu jedne partije koja tvrdi da je ceo izborni proces u njenoj partiji bio namesten. To je senzacionalna vest u drzavi koja se ponosi svojom demokratijom, izborima itd.

 

Tax cuts ne ide preko ledja srednje klase, neko te slagao.

 

Al u onom jahace vas Vucic je sve rekao realno. Samo budala moze da posle toga raspravlja nesto sa doticnim. Da modderacija radi svoj posao zasluzio bi ban.

Edited by theanswer
Link to comment

u nedelji kada su republikanci resili da se jos jednom igraju superhika preko ledja srednje klase

 

superhik, krade dobrostojecima da bi dao federal governmentu. u nedelji kada hilandar gori.
Link to comment

Aha, sada ti i danser pise odgovore - btw. imas topic o Americi uopsteno...

 

Topic o Americi uopsteno se bavi Amerikom uopsteno a ne dnevnopolitickim temama.

 

Ovo je nastavak izbornog topica.

Edited by Budja
Link to comment

Topic o Americi uopsteno se bavi Amerikom uopsteno a ne dnevnopolitickim temama.

 

Ovo je nastavak izbornog topica.

 

Znaci, ne citas ni naslov topika? Koga briga za Hilari osim sto sluzi Trampu i Fox-u da skrene paznju sa njegovog predsednikovanja?

 

Ona je gubitnik, nadam se da se nece puno pitati za 3 godine, zivot ide dalje a istovremeno se mnogo vaznije stvari desavaju dnevnopoliticki od raspadnutog i izblamiranog DNC-a.

Link to comment

Znaci, ne citas ni naslov topika? Koga briga za Hilari osim sto sluzi Trampu i Fox-u da skrene paznju sa njegovog predsednikovanja?

 

Ona je gubitnik, nadam se da se nece puno pitati za 3 godine, zivot ide dalje a istovremeno se mnogo vaznije stvari desavaju dnevnopoliticki od raspadnutog i izblamiranog DNC-a.

 

hilari je dnc, kao što smo videli (a pametni su to odavno videli). ta vrsta korupcija je mnogo gora od trampovog klovnovanja jer je ono trenutno. btw, hilari 2020 je veoma realna varijanta (bar pre ovog izleta done brazil)

Link to comment

Znaci, ne citas ni naslov topika? Koga briga za Hilari osim sto sluzi Trampu i Fox-u da skrene paznju sa njegovog predsednikovanja?

 

Ona je gubitnik, nadam se da se nece puno pitati za 3 godine, zivot ide dalje a istovremeno se mnogo vaznije stvari desavaju dnevnopoliticki od raspadnutog i izblamiranog DNC-a.

 

Dok god vrte pricu o Rusima i "hakovanim" izborima naravano da ce i demokrate biti tema.

 

Mislim, nisam im ja kriv sto ne umeju, recimo, da se postave ni oko Koreje ni oko bliskog Istoka ni oko poreskog paketa.

 

Evo, ja stavio post oko poreza ali cini se da tebi vise smeta pominjanje Hilari i vise te dotice osvrt na Tramparine glupe tvitove nego ove bitne teme.

Link to comment

Fantastično je to da treba pričati o smeni Trampa a ignorisati konstantno raspadanje demokrata, toliko ste se primili na magic bullet priču da je to neverovatno - ne talasajmo, ne reformišimo ništa, sve je u najboljem mogućem redu, samo da istraga skloni zlog klovna pa da zajašu naši i nastavi se hiljadu godina neoliberalne harmonije.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...