Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

 

Kakvo smehotresno opelo od teksta. Zamisli, žena je otkrila ono što je ceo svet već znao, da DNC služi kampanji da muze pare i zaobilazi propise o ograničenim donacijama :cry: Ne bi se nikad, kaže, ni latila tog posla da je nije bila ubeđena da je sve iznad žita :cry: Onda nazvala Sandersa da mu kaže "operacija uspela pacijent umro" i pustila suzicu junačku :cry:

Link to comment

Ah, sad tebi treba da objasnjavam da rasista i homofob ne znaci da ce te komsije politi katranom i posuti perjem, posaditi na magare i oterati te iz grada, nego znaci da ne treba da kao takav imas mesta u vladi bilo koje zemje na svetu, Srbija, Amerika, svejedno. 

 

Ovo poslednje, u konetkstu trenutno stanja u Americi, je dovoljna antipreporuka  da mu mesto u vladi izmakne.  :s_d:

htedoh reci da je inflacija slicnih optuzbi tako da na prvi pogled nista ne znaci (sto naravno ne znaci da covek nije upravo  to)

stara prica o pastiru i vuku

Link to comment

htedoh reci da je inflacija slicnih optuzbi tako da na prvi pogled nista ne znaci (sto naravno ne znaci da covek nije upravo  to)

stara prica o pastiru i vuku

Sazeto: Trampu je propao pokusaj da ugura  jos 1 coveka koji nema nikakvu kvalifikaciju za posao za koji je nominovan. To sto se prica o njemu a sto "moze da bide al ne mora da znaci" je slag na torti. Uglavnom, ovo je vest dana VEZANO ZA TRAMPA, i u tom smislu je mnogo bitnije, a i relevantije za ovaj topik, u odnosu na bilo koju vest vezanu za Hilari.

Edited by ObiW
Link to comment

Kakvo smehotresno opelo od teksta. Zamisli, žena je otkrila ono što je ceo svet već znao, da DNC služi kampanji da muze pare i zaobilazi propise o ograničenim donacijama :cry: Ne bi se nikad, kaže, ni latila tog posla da je nije bila ubeđena da je sve iznad žita  :cry: Onda nazvala Sandersa da mu kaže "operacija uspela pacijent umro" i pustila suzicu junačku  :cry:

Sve što treba je poljubiti Bernija u prkno i odmah je Dona dienseru simpatična.

 

Link to comment

ko je rekao da mi je simpatična, samo vi učitavajte i gurajte glavu u pesak. nisam kriv ja što je tramp predsednik, da dnc nije namestio za hilari, verovatno tramp ne bi bio predsednik. a topic nije samo o trampu, iako je tramp u naslovu, pričamo o politici uopšteno u americi. 

 

nego drago mi je da rodžer citira poslednjeg hilarinog mohikanca ili što bi hilari rekla "as nate silver pointed out"

Edited by theanswer
Link to comment

Ali čekaj, tebi deluje uverljivo to da je u minut do dvanaest otkrila da DNC navlači za HRC, pozvala Bernija da mu objasni kako je sad prekasno da se talasa because Trump, a onda sela i zaplakala?

 

Ista žena koja se od optužbi da šalje Hilari pitanja pred debatu branila sa "što mi čitate mejlove, vi radite za Putina"?

Link to comment

BTW, zna se valjda ko je poslednji Mohikanac?

 

peter-daou-emoji-eyes.jpg

 

Nejt Daouou nije ni blizu po vernosti, eno ga i dan danas ljubi skute Matrijarhu nesmanjenim entuzijazmom.

Link to comment

BTW, zna se valjda ko je poslednji Mohikanac?

 

peter-daou-emoji-eyes.jpg

 

Nejt Daouou nije ni blizu po vernosti, eno ga i dan danas ljubi skute Matrijarhu nesmanjenim entuzijazmom.

Ovo je tacno. Peter je tu najveci obozavalac. Mada je ovo topic posvecen Trumpu a tu su fanovi daleko gori Hannity, Jones, Carson, naci elita Edited by Eraserhead
Link to comment

 

Oglasila se Vorenova o DNC-u na temi o Trampu? Bice da ti sistematski trolujes i bavis se skoro iskljucivo prljavim vesom jedne strane. Kao i kad mudro zaobilazis druge teme koje ti se ne uklapaju u navijanje.  

Kao, u GOP nema toga i jos mnogo goreg? I to izgleda nikad nije tema ovde iako stalno nesto trube o establismentu a Adelson, braca Koch, Rupert i ostali milijarderi kao nisu establisment. Jesu, i to jos gori...

Edited by Anduril
Link to comment

Oglasila se Vorenova o DNC-u na temi o Trampu? Bice da ti sistematski trolujes i bavis se skoro iskljucivo prljavim vesom jedne strane. Kao i kad mudro zaobilazis druge teme koje ti se ne uklapaju u navijanje.  

Kao, u GOP nema toga i jos mnogo goreg? I to izgleda nikad nije tema ovde iako stalno nesto trube o establismentu a Adelson, braca Koch, Rupert i ostali milijarderi kao nisu establisment. Jesu, i to jos gori...

 

 

Na topiku o Trampu cemo da pricamo o Hilari? Ma vazi. 

 

 

ko je rekao da mi je simpatična, samo vi učitavajte i gurajte glavu u pesak. nisam kriv ja što je tramp predsednik, da dnc nije namestio za hilari, verovatno tramp ne bi bio predsednik. a topic nije samo o trampu, iako je tramp u naslovu, pričamo o politici uopšteno u americi. 

 

nego drago mi je da rodžer citira poslednjeg hilarinog mohikanca ili što bi hilari rekla "as nate silver pointed out"

Link to comment

Obi, Eraser, i Anduril junački brane Tramparin presvetli topić od zagađenja nebitnim bapskim pričama, pravi su Proud Boys :Hail:

 

Ali pazi kad se ne secas da si koliko juce rekao da vest o Hilari 1 smece  :lolol:

 

Kakvo smehotresno opelo od teksta. Zamisli, žena je otkrila ono što je ceo svet već znao, da DNC služi kampanji da muze pare i zaobilazi propise o ograničenim donacijama :cry: Ne bi se nikad, kaže, ni latila tog posla da je nije bila ubeđena da je sve iznad žita  :cry: Onda nazvala Sandersa da mu kaže "operacija uspela pacijent umro" i pustila suzicu junačku  :cry:

 

 

Ali čekaj, tebi deluje uverljivo to da je u minut do dvanaest otkrila da DNC navlači za HRC, pozvala Bernija da mu objasni kako je sad prekasno da se talasa because Trump, a onda sela i zaplakala?

 

Ista žena koja se od optužbi da šalje Hilari pitanja pred debatu branila sa "što mi čitate mejlove, vi radite za Putina"?

Link to comment

Pa kad jeste smeće, iznosi je Dona Brazille i to u tragično neiskrenom, romansiranom stilu. Reklamira žena knjigu.

 

Sam podatak da DNC kroz državne stranačke ispostave kanališe pare nazad u predsedničku kampanju da bi zaobišao propise je bio u opticaju još negde početkom prošle godine. Ljudi se nisu ovoliko sablažnjavali, jedva da su obratili pažnju. Valjda je Tramp bio veća senzacija u ono vreme, sad nam je malo dosadio pa nam je dobra i DB.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...