Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

a jel home of the brave ?

 

ne, zaista, to star spangled banner sektasenje od malih nogu je teska boles' mozga

 

Free su ovi beli i imucni ljudi a brave su ovi siromasni i obojeni koji idu da sluze vojsku. Tako da je cela fraza tacna. :fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Koji su ti "oni"? Ti npr meni nisi ni odgovorila na post koji se bas tebi obraca, tako da ne znam koji to oni ne umeju da normalno komuniciraju.

da si procitao prethodni moj post ne bi postavio takvo pitanje. a poredjenje sev. koreje je infantilno.

 

ne znam zasto ne mozes da shvatis da nije tramp pobedio zato sto je dobar govornik, nego zato sto su ostali jako losi politicari. americki narod ne veruje vise nikome. i neka su svi glasni. neka se bune. ja da gledam nfl prestala bih. pa da vidimo od kojh sponzora ce taj sport da zivi. a verujem da ne razmisljam tako jedina. ima drugih nacina efektivnijih da se poruka cuje.

 

jednom sam otisla na koncert simple red. tip je nonstop drzao govor mrznje o busu, tadanjem mi predsedniku. vise nikad mi nije palo na pamet da odem ili kupim cd. nisam platila lartu da mi ti popujes nego pevas. isto vazi i za sport. nek se prepucavaju van terena.

Edited by mustang
Link to comment

da si procitao prethodni moj post ne bi postavio takvo pitanje. a poredjenje sev. koreje je infantilno.

 

ne znam zasto ne mozes da shvatis da nije tramp pobedio zato sto je dobar govornik, nego zato sto su ostali jako losi politicari. americki narod ne veruje vise nikome. i neka su svi glasni. neka se bune. ja da gledam nfl prestala bih. pa da vidimo od kojh sponzora ce taj sport da zivi. a verujem da ne razmisljam tako jedina. ima drugih nacina efektivnijih da se poruka cuje.

 

jednom sam otisla na koncert simple red. tip je nonstop drzao govor mrznje o busu, tadanjem mi predsedniku. vise nikad mi nije palo na pamet da odem ili kupim cd. nisam platila lartu da mi ti popujes nego pevas. isto vazi i za sport. nek se prepucavaju van terena.

Ti onda ni Đorđa Đoku Balaševića ne voliš??

Ni ja...

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

a jel home of the brave ?

 

ne, zaista, to star spangled banner sektasenje od malih nogu je teska boles' mozga

To tako (i nikako drugačije) rade i #normalnijim zemljama a što je sektašenje - to ih ne brine nešto preterano...

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

Ne citaj kako ti zelis vec kako je napisano.

Trump je rekao da treba da popiju otkaz a ja sam rekao da "mogu" da popiju otkaz ako vlasnici tako odluce, privatan je biznis, njihova je stvar.

Ja ne mislim da treba da dobiju otkaz (kao sto ne mislim da je i onaj lik iz Google trebao da dobije otkaz).

 

Pa vlasnici biznisa su očigledno odlučili da ne treba, zato se i oglasio narandžasti mentol

Igrači imaju ozbiljne ugovore, ne mogu vlasnici tek tako da odluče da ih otpuste, inače im biznis ne bi dugo potrajao

 

A to što stvarno misliš si samoinicijativno i napisao. Dodatna pojašnjenja vrede isto kao i ono pre ali

Link to comment

Igrači imaju ozbiljne ugovore, ne mogu vlasnici tek tako da odluče da ih otpuste, inače im biznis ne bi dugo potrajao

 

Pa Kapernick nije otpušten ali se niko ne usuđuje da mu ponudi novi ugovor, oko toga je i krenula ponovo ova priča. 

 

Meni je iskreno izuzetno glupa cela afera. OK, čovek ima pravo da izrazi svoj protest, podržavam, ali da liberalna javnost bude ovako sablažnjena zato što nije adekvatno nagrađen za taj protest, koja drami jer dizanje glasa protiv sistema nosi određenu cenu, to mi je za svaki :isuse: A tek izvedeni zaključci po kojima ligom vladaju rasisti jer neće da unajme Kapernika - zašto su vlasnici klubova svi do jednog old white men, nije to slučajno :isuse:

 

Pobogu, ne postavljaju se vlasnici sportskih klubova ni na izborima ni predseničkim dekretom, jebala vas i reprezentacija i virtue signaling i white man's guilt.

 

Sve to nema veze sa Trampom, on jeste rasistička svinja koja je jedva dočekala priliku da opet legne u blato.

Link to comment

 

 

ne znam zasto ne mozes da shvatis da nije tramp pobedio ...

 

 

Hm, nisam ni jedno slovo o Trampovoj pobedi ovde ostavio, tako da sta ja mogu ili ne mogu da shvatim, to ti ne mozes da znas.

 

(Analogija sa Severnom Korejom je mozda i glupa, svakako preterana, i to namerno, ali nikako nije "infantilna", barem ne u onom znacenju u kome se ta rec obicno koristi.)

Link to comment

Žena flertuje sa senilitetom, bio joj je nedavno ogroman problem da se seti sopstvene stranačke parole. Mada jeste bila komplikovana - better jobs, better wages, better future.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...