Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Onda sprečiti impičment svim silama! :fantom:

 

ee, to nikako. prvo i osnovno treba izbaciti majmuna iz tenka i skloniti ga od dugmica. pa tek onda videti sta dalje.

Link to comment

Onda sprečiti impičment svim silama! :fantom:

 

Ne bre, postoji razlika izmedju psihicki nestabilne osobe i desnokrilnog mamojebacha. Ovo ne moze ovako jos 4 (ili 8) godina. U jednom trenutku ce republikanci shvatiti da im je daleko lakse da vladaju sa Pensom nego sa Tramparom kao predsednikom. Taj momenat se najverovatnije nece dogoditi pre novembra 2018. 

 

E jebi ga...moraće da impičuju i potpredsednika posle POTUS-a, i on je petljao sa Rusima:

 

 

 

E jesi video da je Trampara danas malo bum bum prc prc po Asadovim vojnicima. 

 

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/syria-air-strike-bombing-assad-forces-trump-attack-us-white-house-latest-news-updates-a7743641.html

 

Mora da su zaboravili da mu jutros kazu da su to ruski saveznici  :fantom:

Link to comment

@roksi

 

Pence je dosadan, a i Tramp ima lepšu ženu od potpredsednika. Neće više biti zanimljivo.

Edited by slow
Link to comment

@roksi

 

Pence je dosadan, a i Tramp ima lepšu ženu od potpredsednika. Neće više biti zanimljivo.

 

:D ma pogotovo su takvi tipovi puni mracnih tajni - bice tu materijala;)

Link to comment

Ne bre, postoji razlika izmedju psihicki nestabilne osobe i desnokrilnog mamojebacha. Ovo ne moze ovako jos 4 (ili 8) godina. U jednom trenutku ce republikanci shvatiti da im je daleko lakse da vladaju sa Pensom nego sa Tramparom kao predsednikom. Taj momenat se najverovatnije nece dogoditi pre novembra 2018. 

 

kaze analiticar, dogodice se novembra 2024.  :fantom:

Forget about impeachment—Donald Trump will likely be president until 2024

 

jedino je zaboravio da uracuna da tramp bas i nije toliko vezan za republikance i da je uleteo preko nekoliko favorita stranke. sto opet znaci da bez njega vlast nece videti a sa suprotne strane kod demokrata je podela klinton:sanders.

Link to comment

A zasto na osnovu dogadjaja iz 2016 godine pokusavas da predvidis sta ce se dogoditi 2018 ili 2020? Igra se nova utakmica, na novom terenu.

Link to comment

A zasto na osnovu dogadjaja iz 2016 godine pokusavas da predvidis sta ce se dogoditi 2018 ili 2020? Igra se nova utakmica, na novom terenu.

 

Zato što ti i Irejz živite u novoj ruskoj guberniji i pravi predsednik države vam je Влади́мир Влади́мирович, ishod je unapred poznat, pomirite se sa tim

 

DAGu3k2UMAM8ivd.jpg

Edited by slow
Link to comment

Zato što ti i Irejz živite u novoj ruskoj guberniji i pravi predsednik države vam je Влади́мир Влади́мирович, ishod je unapred poznat, pomirite se sa tim

 

 

 

 

odakle izvuce kratko i (й) da mi je znati. ja se ubi cisteci monitor od trunki nad "и"   

Link to comment

Zato što ti i Irejz živite u novoj ruskoj guberniji i pravi predsednik države vam je Влади́мир Влади́мирович, ishod je unapred poznat, pomirite se sa tim

 

 

E nesto si mi propustio onaj clanak kako je nova ruska gubernija bum tras prc prc proksi vojnike stare gubernije u Siriji. Pazi ovo:

 

http://www.cbsnews.com/news/us-aircraft-strike-syrian-regime-forces-al-tanf-base/

 

Sta kaze Volodja? Jel se opasno namrstio i rekao da je ovo poslednji put kako bombarduju Siriju bez odobrenja ušatog diktatora, inače...

Link to comment

E nesto si mi propustio onaj clanak kako je nova ruska gubernija bum tras prc prc proksi vojnike stare gubernije u Siriji. Pazi ovo:

 

http://www.cbsnews.com/news/us-aircraft-strike-syrian-regime-forces-al-tanf-base/

 

Sta kaze Volodja? Jel se opasno namrstio i rekao da je ovo poslednji put kako bombarduju Siriju bez odobrenja ušatog diktatora, inače...

 

Tebi ništa nije jasno, nisi primetio obrazac, još od prošlog puta: mučeni bum-tras po nekoj nebitnoj sirijskoj miliciji (buldožer i par džipova) je da bi se narandžasti pokazao kobajagi nezavisan od ruskog uticaja jer mu istražni organi i mediji dišu za vratom optužujući ga da je mnogo popustljiv prema rujama. Rusi preko toga prelaze jer čekaju naplatu investicija u narandžastog u sledećim mesecima. Nisu Babu džabe sjebali, Tramp je KGB Projekat, nemoj to da zaboraviš.

Edited by slow
Link to comment

odakle izvuce kratko i (й) da mi je znati. ja se ubi cisteci monitor od trunki nad "и"   

 

Iz ruskog teksta, ja sam to namerno stavio da bi se ObiW naučio da piše pravilno ime svog Predsednika, trebaće mu.

 

Ako imaš tastaturu sa tim kvačicama, pošalji mu, budi drug. 

Edited by slow
Link to comment
×
×
  • Create New...