Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

au.. e i taj je bio opasni debilko svoje vrste. pa kad je trampara uspeo da i od njega ucini, retrospektivno i cistim poredjenjem, kredibilnim politicarem - sta onda reci. 

roxy, vidi da ti objasni cika ObiW o cemu se radi ovde... ovde su neki (redoran, Budja, iDemo, Takeshi, MNE, theanswer, ima ih jos) previse energije utrosili da objasne da je Hilari vece zlo, tako da dok ne vide atomsku pecurku na horizontu, nece ti priznati da su se zajebali i da je Trampara najgori od sve dece.  

Link to comment

The life of a spy placed by Israel inside ISIS is at risk tonight, according to current and former U.S. officials, after President Donald Trump reportedly disclosed classified information in a meeting with Russian officials last week.

 

glavosece do sada nisu dirale spijuna al ako ga je tramp pomenuo rusima, mogao bi da strada  :isuse: 

 

edit  :happy:

 

https://twitter.com/ollie/status/864632752057966593 

Edited by Takeshi
Link to comment

Comey ubica politicara. Prvo Hillary, a sad i Trump.

Bas sam danas o tome razmisljao. Da sam na njegovom mestu, ne bih bez preke potrebe prelazio ulicu sasvim sam, ni na zeleno.

Link to comment

Bas sam danas o tome razmisljao. Da sam na njegovom mestu, ne bih bez preke potrebe prelazio ulicu sasvim sam, ni na zeleno.

Imam utisak da je on danas sigurniji nego ikada. Mada ako psiho nema problem da ugrozi ljude koji dostavljaju poverljive informacije o ISISu sta mu je onda jedan Comey.

 

EDIT

 

McCain just said at a dinner honoring him that the Trump scandals have reached a "Watergate size and scale" -- wow

Edited by Eraserhead
Link to comment

Taj je imao DCja na mestu VP. Od tada se Vp pishe velikim slovima... :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Dick_Cheney

 

to bese onaj sto precizno puca;)) ?

 

 

roxy, vidi da ti objasni cika ObiW o cemu se radi ovde... ovde su neki (redoran, Budja, iDemo, Takeshi, MNE, theanswer, ima ih jos) previse energije utrosili da objasne da je Hilari vece zlo, tako da dok ne vide atomsku pecurku na horizontu, nece ti priznati da su se zajebali i da je Trampara najgori od sve dece.  

 

hvala, cika ObiW  :lolol:

 

eh, a sto bi bilo lepo da su bili bar priblizno u pravu. 

Link to comment

roxy, vidi da ti objasni cika ObiW o cemu se radi ovde... ovde su neki (redoran, Budja, iDemo, Takeshi, MNE, theanswer, ima ih jos) previse energije utrosili da objasne da je Hilari vece zlo, tako da dok ne vide atomsku pecurku na horizontu, nece ti priznati da su se zajebali i da je Trampara najgori od sve dece.  

Kolega, ne da nesto imam protiv (dobrog) drustva s kojim sam gore izlistan al' moram da primetim - for the record:

da ne bude zabune - to sto ja (eventualno?) zlobabu mrzim vishe nego klovna ne znaci da imam nesto protiv nje. Da te ikad zanimalo na sta sam "trosio energiju" u vezi sa uspeshno okoncanim dzemokrackim izborima u Amerikama primetio bi da sam sve vreme ponavljao "win-win". Ovaj (win) koji sad zivimo je win sa klovnom - a da nije izabran klovn - bila bi baba - a - eto malera - nisu mogli i babu i njega da izaberu istovremeno (mozda u demokratiji v3.0 budemo bolje srece)... 

 

Dakle - i kad sam zlurad na tu temu - to nije ni njega ni zbog nje nego zato sto mislim da cemo atomsku pecurku izbeci (kao sto bi i da je baba izabrana, sta cu - optimista sam) a da bi svet manje vise isto prolazio i sa njom kao sto prolazi™ sa njim... Rahmetli Dragosh Kalajic je nekih davnih godina ustvrdio da nema tog POTUSa koji nije u stanju da odigra™ ono sto se od njega trazi (aka svoju ulogu). 

 

Inace, kad vidim tebe i ostatak ekipe™ kako prezivljavate ove (teske?) trenutke - ne mogu a da ne saosecam - nije ni vama gore™ lako - taj lik je vama precednik, POTUS 1, bre, ne?  :s_c:

Link to comment

to bese onaj sto precizno puca;)) ?

Ne znam kako puca i mislim da ne mislimo na istogA. Ovaj je akademik u svakom smislu te reci. Sto bi rekli oni sto ga mrze iz dna dushe - taj je "redefinisao znacenje pojma VP"... 

Link to comment

Ne znam kako puca i mislim da ne mislimo na istogA. Ovaj je akademik u svakom smislu te reci. Sto bi rekli oni sto ga mrze iz dna dushe - taj je "redefinisao znacenje pojma VP"... 

 

ako je rec o dicku cheneyu, onda mislimo na istog. ne razumem na sta mislis kada kazes da je "redefinisao znacenje pojma VP". ne kazes to valjda u pozitivnom smislu? right?

Link to comment

Ne znam kako puca i mislim da ne mislimo na istogA. Ovaj je akademik u svakom smislu te reci. Sto bi rekli oni sto ga mrze iz dna dushe - taj je "redefinisao znacenje pojma VP"... 

 

Preizno pucanje je kada je sasuo sacmaru u lice prijatelju pri lovu na patke.  ^_^

Link to comment

ako je rec o dicku cheneyu, onda mislimo na istog. ne razumem na sta mislis kada kazes da je "redefinisao znacenje pojma VP". ne kazes to valjda u pozitivnom smislu? right?

Sta uopste moze da bude "u pozitivnom smislu" kad je rec o POTUSu, njegovom VPju i uopste o Amerikama??? 

Kad smo vec kod redefinisanja pojmova - on je redefinisao i znacenje pojma 'ruthless' - i sta mu fali, ne??  :s_c:

Link to comment

Vi se, vidim, sprdate sa covekom, ne?

Nije to u redu, nije. 
Kako bi bilo da je GW Bush bio u tom lovu i na tom mestu tog dana???!!!

Link to comment
×
×
  • Create New...