Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Jbg, Putin bi ga realno ubio. Kako god okreneš deluje da je USA, bar na unutrašnjem planu - za svoje građane, nešto bolja od Rusije.

 

Pa ako je cilj da se na toj nekoj lestvici bude iznad Rusije onda je tvoj komentar svakako na mestu. Ali da se ne više ne zamlaćujemo pričama o najvećem svetskom bastionu slobode. Zaključati novinara na četiri godine je ozbiljan pokazatelj stanja u državi i slaba je uteha to što bi ovaj kod Putina mnogo gore prošao.

Link to comment

Da, laptop i avioni. 

 

Meni je indikativno da je Mc Master popizdeo na stampu, a on nije Spicer.

 

Plus kod njega nema dilema kao kod Flynna, ali izgleda da se ovaj stvarno izlanuo. Tramp je nekompetentna budala.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Da, laptop i avioni. 

 

Meni je indikativno da je Mc Master popizdeo na stampu, a on nije Spicer.

 

Ne kapiram :unsure: Ako je nešto o teroristima i laptop-bombama, šta je u toj priči poverljivo ili ne sme da se podeli sa drugom zemljom koja može biti meta?

Link to comment

Grozna je ta demokracka štampa, nije ni 24 sata prošlo, našli JOŠ JEDNU novu slamčicu da jadnom Trampari krvcu piju :cry:

 

 

Moar cuts to follow

 

:cry: :cry:

Link to comment

Ne kapiram :unsure: Ako je nešto o teroristima i laptop-bombama, šta je u toj priči poverljivo ili ne sme da se podeli sa drugom zemljom koja može biti meta?

 

Zaboga, to su R U S I      !!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Naravno da se Tramp nije izlanuo, i naravno da ovo ne da ne bi bila vest nego da ne bi ni procurelo u drugacijim okolnostima.

 

 

Vidis da ne moze NYT da zaostaje za WPom. RUSI!!!!!

Link to comment

totalno su odlepili mediji, ovo je jedno 10x gore nego pre izbora

Trump uzeo dve kugle sladoleda, Trump se smeje sa Lavrovim, Trump odaje "poverljive" stvari Rusima ....

Link to comment

Nije smeo ni GW Bush da bude dva puta na poziciji na kojoj je bio, pa je ipak bio a Amerika nije propala nego je preživela a i svet je preživeo zajedno sa njom (doduše nisu baš svi preživeli, ponegde je bilo zlo i naopako a kod kuće je demokratija solidno načeta i to bi trebalo imati na umu danas kada se govori o najgorem od svih).

 

au.. e i taj je bio opasni debilko svoje vrste. pa kad je trampara uspeo da i od njega ucini, retrospektivno i cistim poredjenjem, kredibilnim politicarem - sta onda reci. 

Edited by roksi
Link to comment

Bernie: Now more than ever we need a special prosecutor to determine whether there was collusion between the Trump campaign and Russia.

 

:fantom:

 

Izgleda da je psiho trazio da FBI progleda Flinu kroz Prste. "Dobar je decko" fazon. :lol:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Bernie: Now more than ever we need a special prosecutor to determine whether there was collusion between the Trump campaign and Russia.

 

:fantom:

Stari prdonja još nije dobio današnji memo s ključnim riječima?

 

obstruction

of

justice

Link to comment

Stari prdonja još nije dobio današnji memo s ključnim riječima?

 

obstruction

of

justice

Kako obstruction? Evo Risch (R-ID) trazi da se saslusaju novinari WP i da onaj ko je odao informaciju ide u zatvor.

 

Rachel Bade: I just asked @DarrellIssa abt the Comey news and he flicked me off -- literally gave me the middle finger -- and kept walking. Said nothing

 

:lol: Šou

Edited by Eraserhead
Link to comment

Stari prdonja još nije dobio današnji memo s ključnim riječima?

 

obstruction

of

justice

 

Nisam pravnik, ali 

 

"Slusaj, dobar je decko, steta da ima mrlju na dosijeu."

 

mi se ne uklpala u OOJ.

 

 

 

Generally, obstruction charges are laid when it is discovered that a person questioned in an investigation, other than a suspect, has lied to the investigating officers.
Link to comment
×
×
  • Create New...