Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na koju foru ova sutkinja zna naski?

 

Potpuno u pravu Viktor, lik je prestao da juri loptu pre nego je ona i odskocila, znaci pre nego je ova uzviknula 'aut'. Znaci kockao se, za to ne dobija ponovnu sansu.

Link to comment
  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Samo je Milicic nas pa nam je smesan a ovaj je majmuncina odvratna i bas je lepo sto je otres'o Sepi :D

 

Nego, na koju foru je ovaj Tomic 27. teniser sveta? Imam utisak da znam 260 boljih od njega a ne 26, ne razumem stvarno. Sljaku ne igra, na brzim podlogama gubi cesto od raznih prosecnih igraca a evo, pise lepo da je 27. na listi, nije greska  :unsure:

 

Jedno finale ATP500 turnira (Akapulko), plus obično solidno odigra na travi (skoro trećina poena koje trenutno ima) i eto. :)

Link to comment

Na koju foru ova sutkinja zna naski?

 

Potpuno u pravu Viktor, lik je prestao da juri loptu pre nego je ona i odskocila, znaci pre nego je ova uzviknula 'aut'. Znaci kockao se, za to ne dobija ponovnu sansu.

Ovde puno ljudi/zena govori "nash" jezik. I ovaj™ i onaj™ i onaj treci. A i cetvrti.

Link to comment

Na koju foru ova sutkinja zna naski?

 

Potpuno u pravu Viktor, lik je prestao da juri loptu pre nego je ona i odskocila, znaci pre nego je ova uzviknula 'aut'. Znaci kockao se, za to ne dobija ponovnu sansu.

Žena je iz HR
Link to comment

Na koju foru ova sutkinja zna naski?

 

Potpuno u pravu Viktor, lik je prestao da juri loptu pre nego je ona i odskocila, znaci pre nego je ova uzviknula 'aut'. Znaci kockao se, za to ne dobija ponovnu sansu.

 

Marija Čičak iz Zagreba

Link to comment

Jedno finale ATP500 turnira (Akapulko), plus obično solidno odigra na travi (skoro trećina poena koje trenutno ima) i eto. :)

 

Zanimljivo, zaista. Meni je oduvek strasan sa ovim guranjem loptice i skoro nikakvim kretanjem, mislim da ce ga Evans u sledecem kolu izbaciti ako odigra kao danas.

Link to comment

Zanimljivo, zaista. Meni je oduvek strasan sa ovim guranjem loptice i skoro nikakvim kretanjem, mislim da ce ga Evans u sledecem kolu izbaciti ako odigra kao danas.

 

Kretanje jeste nikakvo, ali ima prilično jak servis kad mu krene i nije od onih što samo gruvaju (ili guraju) bez ideje. Dovoljno govori to što se održava u top 30, a trenira preko one stvari, da se stvarno uozbilji i posveti tome mogao bi svašta da napravi, ali boli ga uvo. Mada teško mu je to zameriti. :P

 

images%2Farticle%2F2013%2F11%2F22%2F1450

Link to comment

Pa i ne bas, sa parama koje ima to moze da radi i posle tridesete. Do tridesete bi mogao da igra tenis.

 

Upravo. Na to sve je i gadan ko lopov, izgleda uvek kao da ce se svakog momenta ukenjati na terenu. Valjda ce ga ovaj Evans dobiti kad je vec u naletu ludila.

Link to comment

Pazte Federerov projektovan zreb u nastavku: Berdih, Japanezer, Murray, Wawa, Djovak.

U svakom kolu je izvukao najtezeg moguceg rivala.

 

Bolje tako, šta ga briga.

Uvek mi je bolje kad je jaka konkurencija, nije blam ako izgubiš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...