Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bravo za jecu i viktora 

sledeće kolo je za oboje mrka kapa

 

vidim čila se muči sa ovim evansom, koji je izgleda u dobroj formi, stigao je do finala sidneja

Link to comment
  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Sta radi Kirgios, show. Decko je jako poremecen i Sepi valjda nece sjebati sad ovaj brejk prednosti, mada evo 15:30...

 

E moj zabare, muda ko u goluba.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Samo je Milicic nas pa nam je smesan a ovaj je majmuncina odvratna i bas je lepo sto je otres'o Sepi :D

 

Nego, na koju foru je ovaj Tomic 27. teniser sveta? Imam utisak da znam 260 boljih od njega a ne 26, ne razumem stvarno. Sljaku ne igra, na brzim podlogama gubi cesto od raznih prosecnih igraca a evo, pise lepo da je 27. na listi, nije greska  :unsure:

Link to comment

Čičak sad ubija Troickog, koji idiotizam

Gledam sad video, zaista je Lorenci bio predaleko, (tačno na polovini osnovne linije) da stigne loptu koja je još i odlazila od njega... To ni Endi ni Djoker ne bi stigli. E, sad, teleportacija čini čuda...

Mada, to ne menja činjenicu da su Troickijevi :P ispadi besa neverovatan transfer blama :lolol:

Link to comment

I bio je upravu. Nisam videla da je u poslednjih x slučajeva, bilo koji sudija, za ovakav slučaj ponovio poen.

 

čak su i oni koji upisuju rezultat napisali 5:3, i onda tek kasnije tokom rasprave preinačili na 40:40

Edited by Arkadija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...