Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

vizuelno i muzika slicno originalu. iskreno, ne svidja mi se trejler, dosta su prepricali a to znaci da marketinske agencije nisu bas optimisticne za blagajne, posle prve nedelje prikazivanja

Link to comment

pa i original je prosao jako lose na blagajnama, to ne govori bas nista o kvalitetu filma.

 

While androids dream of electric sheep, accountants must have endured hellish nightmares in the aftermath of Blade Runner's dismal run at the box office in the summer of 1982. An opening weekend of barely $6 million (£3.61 million) was attributed to an ill-conceived advertising campaign, the competition of ET for bums on seats and a mixed reception from viewers who felt stunned by the imagery but alienated by the narrative.

 

Link to comment

Vizuelno i muzika su daleko lošiji i siromašniji od originala. Sramota za digitalnu eru, kad je lako ubaciti pozadine po želji.

Pogledaj kadrove iz prvog dela kad se desetine ljudi gura po ulicama, ovde u kadru maks tri čoveka.

Link to comment

brt, seci mi vratnu zilu ako navedes 1 film koji je na nivou zvuka i muzike u rangu blejd ranera. sto se mene tice i vizuelno. najblize sto se primaklo mi je there will be blood.

ne ocekujem bas nista dobro, tako da ima mesta za prijatno iznanedjenje. plus vidim da nema govora o dekardu replikantu, sto je vec plus.

Link to comment

I Baunti i još brdo stvari. Ali BR mu je vanvremenski uradak. Vrlo prepoznatljiv, ako nekog od tih komercijalnih kompozitora za filmove možeš na keca da prepoznaš i kažeš da je razvio svoj stil, onda je to on.

Link to comment

1492 je isto odlican OST od Vangelisa. Za novi blade runner se cujem ubacio i Hans Zimmer. Valjda ce sklopiti bar nesto priblizno originalu.

Edited by mandingo
Link to comment

brt, seci mi vratnu zilu ako navedes 1 film koji je na nivou zvuka i muzike u rangu blejd ranera. sto se mene tice i vizuelno. najblize sto se primaklo mi je there will be blood.

ne ocekujem bas nista dobro, tako da ima mesta za prijatno iznanedjenje. plus vidim da nema govora o dekardu replikantu, sto je vec plus.

 

"Excalibur" ubija. Skoro sam ga reprizirao sa 5.1, sva kosa na glavi mi se podigla.

 http://www.soundtrack.net/album/excalibur-trevor-jones-score/

Link to comment

vangelis naravno.

meni je ceo konan remekdelo.

meni je to jedina klasična orkestralna partitura vrijedna repetitivnog slušanja :fantom:

 

I Alexander mu je (V-u :lolol: ) odličan, posebno Titans i Dream of Babylon :wub:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...