Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja sinoc zavrsio prvu i nadam se da ce ici polako uzlanom putanjom.Dobro je ovaj lik skinuo amere u Evropi.

  • +1 1
Link to comment

Meni pak sličan utisak kao za Dead Boy Detectives. Čini se da ima sve preduslove da bude dobro ili makar jako zabavno, fino počne, ali kako odmiče, sve više fali ono nešto.

IMO gledljivo, ali ne značajno više od toga.

Link to comment
Just now, Halvard said:

Meni pak sličan utisak kao za Dead Boy Detectives. Čini se da ima sve preduslove da bude dobro ili makar jako zabavno, fino počne, ali kako odmiče, sve više fali ono nešto.

IMO gledljivo, ali ne značajno više od toga.

Pa dobro, pričamo o zabavi za 7 epizoda. Ima rupa u scenariju, ali je ok i likovi su super. Sean sa rumunskim hip hop  je :D 

  • +1 2
Link to comment

U poslednjih 10 dana pogledao seriju "Top Boy", pre toga "Top Boy Summerhouse", mešavina "The Wire" i "Gomorrah" smeštena u predgrađu Londona. 

 

Sirovo. Surovo. 

 

Mene je fascinirala. 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Pokojni Zvonce said:

U poslednjih 10 dana pogledao seriju "Top Boy", pre toga "Top Boy Summerhouse", mešavina "The Wire" i "Gomorrah" smeštena u predgrađu Londona. 

 

Sirovo. Surovo. 

 

Mene je fascinirala. 


odlicna serija, zakon

  • +1 1
Link to comment

Da, bukvalno zakon. 

 

Inače, u S02E03, kada Gem dođe na u neki mračni bircuz na primopredaju ide u pozadini "³Goribor - Sjajne niti"... 

  • Haha 2
Link to comment

roko.jpg.f2e8a82ecdaefda33ff0da420d7c29bc.jpg

 

K-hm, dakle Supersex. Mislio sam da je dokumentarna, ali nije, nego je igrana serija i to vrlo fino urađena. Prikaz Rokove Italije, Jadrana, noćnih budžaka Pariza, prodavačica ljubavi i atmosfere iz noćnih klubova i sa njegovih umjetničkih snimanja. Koliko znam, prilično su se držali njegovog životopisa, osim dramatizovane epizode odnosa sa bratom. Soundtrack je fantastičan, estetika epohe pogođena, a italijanski milozvučan kao i obično. Nije XXX, ali nije ni da se pušta pred klincima - taman kinki da drži tenziju. (DA - vidjećete frontal glavnog glumca. :happy:)

  • +1 1
Link to comment
On 19. 5. 2024. at 7:12, Lucia said:

Stigla sam na E3 od 7 epizoda. Do sada sve odlicno. Inicijalni setup obecava dobar crime & mystery (u ruralnoj Irskoj)
uz mnogo simpaticno-komicnih cultural juxtaposition situacija:
 

 

Stigao do e3 i ne mogu vise ... radnja slaba i nikakva, likovi dosadni, sta ce biti dalje me ne zanima

 

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)
16 hours ago, autsajder said:

roko.jpg.f2e8a82ecdaefda33ff0da420d7c29bc.jpg

 

K-hm, dakle Supersex. Mislio sam da je dokumentarna, ali nije, nego je igrana serija i to vrlo fino urađena. Prikaz Rokove Italije, Jadrana, noćnih budžaka Pariza, prodavačica ljubavi i atmosfere iz noćnih klubova i sa njegovih umjetničkih snimanja. Koliko znam, prilično su se držali njegovog životopisa, osim dramatizovane epizode odnosa sa bratom. Soundtrack je fantastičan, estetika epohe pogođena, a italijanski milozvučan kao i obično. Nije XXX, ali nije ni da se pušta pred klincima - taman kinki da drži tenziju. (DA - vidjećete frontal glavnog glumca. :happy:)

 

 

Gledao sam prve dve epizode, ipak je eksplicitan - ali sjajno snimljen

 

Glavni glumac je pun pogodak, ostatak kasta odlican

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

ERIC

jos jednom fenomenalni Cumberbatch, mozda najbolji danasnji glumac, pretvara ovu seriju u remek delce

 

_133330964_gettyimages-1258022390.jpg.we

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...