Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

ja se ukljucim posle duzih pauza, prosto ne vredi placati konstantno, bar meni. bilo je perioda kad nista zanimljivo nisam mogla da pronadjem. tako da sam sad bila prijatno iznenadjena kad sam posle nekoliko meseci videla da je cena za basic paket niza (4.99 e). mislim da je ranije bila oko 8e. nije ozbiljan trosak ni jedno ni drugo, doduse. ali za mene radi jedino ovako, pustim da se malo akumulira gradivo.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Još uvek radi account-sharing u Srbiji, ali je potrebno malo gimnastike i da su ti partneri bliski i da ti ponekad dodju u kuću.

 

Nemam živaca za to zaista... Da bih uštedeo tipa 200 din.

 

Aleksija je skroz u pravu. Aktiviram u nekom momentu, odgledam šta kasnim i off i go... Dotle, poslužiće parmaount, disney+ i hbomax.

Link to comment
8 minutes ago, bags said:

Svaka cast svima koji su nastavili sa Painkiller-om posle prve...

 

Moraš odgledati do kraja, mnogo je gore, nego što misliš...

  • +1 2
Link to comment
Moraš odgledati do kraja, mnogo je gore, nego što misliš...

Što je najgore to je "sadašnje stanje" tamo...





...shiit has hit the fan
Link to comment

Ona norveška serija sa motivima iz nordijske mitologije, sa nordijskim bogovima i demonima koji žive prerušeni u obične ljude u iščekivanju novog sudnjeg dana.

Ne sećam se nešto pretvaranja u jelene, davno je bila prva sezona. :D Ako uopšte misliš na tu seriju.

 

U svakom slučaju, ovo je bila treća i poslednja sezona. I završila se toliko glupo da gluplje bukvalno nije moglo sve i da su hteli. Šteta, jer je serija bila super zabavna, a ovakvim završetkom su se skroz posrali po njoj.

Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Ona norveška serija sa motivima iz nordijske mitologije, sa nordijskim bogovima i demonima koji žive prerušeni u obične ljude u iščekivanju novog sudnjeg dana.

Ne sećam se nešto pretvaranja u jelene, davno je bila prva sezona. :D Ako uopšte misliš na tu seriju.

 

U svakom slučaju, ovo je bila treća i poslednja sezona. I završila se toliko glupo da gluplje bukvalno nije moglo sve i da su hteli. Šteta, jer je serija bila super zabavna, a ovakvim završetkom su se skroz posrali po njoj.

Da, da. Gledao sam samo prvu. Možda ubijaju neke jelene. Neki od braće postane Tor, to je to jel? I neki bogatiji koji su isto bogovi. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Da, da. Gledao sam samo prvu. Možda ubijaju neke jelene. Neki od braće postane Tor, to je to jel? I neki bogatiji koji su isto bogovi. 

Da, da, to je.

Stariji brat postane Tor, mlađi Loki. Ti bogataši su demoni. Jeste, ima ubijanja jelena.

Prve dve sezone super zabavne, treća prolazi u očekivanju neizbežnog konačnog obračuna, a na kraju... Ajde da ne spoilujem ako neko hoće ipak da gleda. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...