Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

Jezivo loša gluma, Kostić iritantan do maksimuma, posebno u scenama gde se konstantno grli i privlači što bliže sebi mučenog Mirka.Ko zna, možda do kraja serije dobijemo gay epilog tolikog intimiziranja među česnim inspektorima.Nada Blam u ulozi komšinice nestvarno loša, Štimac nastavlja sa svojom neglumom, Nataša Ninković neshvatljivo neubedljiva, ukratko, potpuni debakl.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Prosto mi neverovatno, kao da nikad nisu gledali neku ozbiljnu kriminalističku seriju. Ako ništa drugo, mogli su da pređu na drugi zločin. Sada će da recikliraju ubistvo tj zločin iz prve sezone a i tada su se slabo bavili istim.

I koji moj se potencira na broju 2, kada su bukvalno nastavili tamo gde su stali.

O glumi, nja, ne vredi trošiti slova...

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment

Jao ovo je bilo sjajno :lol: Odlično, sjajno. Prvo sam mislio da neće biti vredno da odgledam celu epizodu, ali uživao sam svih 50 minuta.

Ovo je predivno loše. Hoću da probam sad ceo dan da narihtam ovaj stvrdnuti napeti glas kao Vuk Kostić i da pričam sa svima tako, da vidim ko će prvi da me otera u kurac :D

Sveeee je bilo super ovde. Mala segsi riba leži (potpuno našminkana) u krevetu bolničke sobe, ali i pod morfijumom priča kao da je sve okej. Vuk i Janketić junior ekspoziraju svakih 5 minuta celu radnju napamet, jbt ovde samo Sergej zna da glumi. E da i onaj mali, pevaljkin bodigard, imao otprilike 3 rečenice, ali sahranio glumom Kostića, te tri banalne rečenice izgovorio ko Lorens Olivije u poređenju :lol:

Možda odgledam i drugu :D

Link to comment

Strašno. Ali na poslu nailazim na ljude koji pričaju kako je serija do jaja!
Sreća pa svaku dalju raspravu prekida pitanje:
A šta ti je toliko do jaja u seriji?
BTW, baš me potresao izgled Miše Janketića ☹


...shiit has hit the fan....

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

A šta ti je toliko do jaja u seriji?
 


Koliko je ošljarski i loše urađena, i samo idu na onaj jeftin "ajde samo vozi nek ide neka priča, gomila sveta neće ništa da pita, samo će da gledaju od A do B do C bez pitanja ima li išta veze s vezom". Mislim, i dalje mi je najveća mistika kako je Vuk Kostić dobio ulogu u bilo čemu u ovome što je pretendovalo da bude flagšip RTS produkcije, i što treba da je odskočna daska za dalje krimi radove... valjda. Prve dve epizode su bile "wow, okej, RTS pokušava nešto ozbiljno, whodunnit zaplet, užas od glume i dijaloga al zanatski produkcija super, aj da vidimo kuda ide", dođeš negde do pete epizode i shvatiš da od ovoga ipak nema leba, službe, ministri, policija, centri moći, debilni tekstovi, šupičkumaterinu bre, i onda sam opet odgledao do kraja da vidim D Big Finale.

Kako je ovo prošlo post produkciju? Da li ovde režiseri zaista kažu "SECI - okej momci ovo je bilo dobro, idemo dalje", i zašto? Kako niko ne prekine ovog panja usred rečenice koju tvrdo izgovara i kaže mu šta i kako da radi, jebo te.

A ponajbolje mi je što nikom više ne puca kurac za plot. Koliko se sećam, cela poenta je bila ko je ubica neke klinke koju je spalio u kuruzima. Kada se ona poslednji put pomenula? Mislim, možda grešim dušu, ne sećam se više S1, ali kad su krenuli sa unutar-policijskim pičenjem i vezama s dilerima, pucanjem levo desno i MARJANOVIĆU! MARJANOVIĆU! GDE SI MARJANOVIĆUUUU? ja se ne sećam da je nju iko spomenuo.
 

Meni ovo nije uopšte gilti pležr, ovo je pležr bez ikakvog gilta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...