Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

20 minutes ago, gospa buba said:

ja sam mislila da ona rutinski dobija sve, ko u seriji :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

isto takođe što bi rekla mira banac u Majstori, majstori

Link to comment

Informisani Belivuk

 

Quote

"Što se tiče Nikole Spasojevića, na Spasojevića je vršen pritisak, Spasojević je tri puta u Centralnom zatvoru pokušao suicid, znači ne jednom, ne dvaput, već triput. U normalnoj zemlji, kada neko pokuša suicid, skoči s Pančevačkog mosta, pa ga onaj Renato Grbić uvati čamcem, preda u bolnicu, bolnica u u ludnicu i tamo ostane na posmatranju. Spasojević niti je otišao u bolnicu, niti u ludnicu. Na Spasojevića je samo nastavio da se vrši jači pritisak", istakao je on.

Meni ovo smesno :D

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
On 17.3.2022. at 18:20, James Marshall said:

Zora ne ulazi u slučajeve za koje već unaprijed ne zna da će dobiti

Osim kad je inostranstvo - slučaj Zakintos

 

branila dvoje,

prvi klijent dobio najvišu kaznu, 10 godina, a drugi klijent 9 godina (nije se proslavila)

ipak, osuđeni pušteni uslovno nakon što su odslužili trećinu kazne

 

Uzgred, pre par nedelja pročitah da Grci poništili prvo suđenje, a zakazali novo sa ozbiljnijom optužbom.

Link to comment
2 hours ago, J-♣ said:

Osim kad je inostranstvo - slučaj Zakintos

 

branila dvoje,

prvi klijent dobio najvišu kaznu, 10 godina, a drugi klijent 9 godina (nije se proslavila)

ipak, osuđeni pušteni uslovno nakon što su odslužili trećinu kazne

 

Uzgred, pre par nedelja pročitah da Grci poništili prvo suđenje, a zakazali novo sa ozbiljnijom optužbom.

 Ne verujem da je smela tamo da ih brani. Ona je bila neki oficir za vezu porodice i grčkih advokata. Ne zna ni grčki jezik, a prilično sam siguran da nije član Advokatske komore Grčke…

  • +1 2
Link to comment

NIje ih branila u Grkoj ali se solidno isticala ovde u "slucaju". Verovatno je imala tezgu, mozda i punomocje cije god da zastupa pred organima Srbije to stagod, u prevodu, ja cu da vam zavrsim preko ambasade znam ljude, samo da potegnemo neke veze u ministarstvu. 

 

 

10 hours ago, Lezilebovich said:

Informisani Belivuk

 

Meni ovo smesno :D

Ovo je Balkan, kamon

 

Ne jednom, ne dvaput, tri puta me
Beograd, Beograd, tri puta po naški je

Edited by pacey defender
Link to comment

Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je oslobodio nekadašenjeg direktora Savezne uprave carina Mihalja Kertesa od optužbi da je zloupotrebio službeni položaj u vezi sa krijumčarenjem cigareta u Srbiju od 1996. do 2001. godine.

Niko nije svercovao cigarete :isuse:

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...