Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

https://www.krik.rs/belivukove-poruke-otkrivaju-odnos-drzave-i-kriminalaca-brate-sta-god-treba/

Quote

KRIK objavljuje neke od poruka koje je Veljko Belivuk, optužen da je vodio grupu koja se tereti za pet ubistava, razmenjivao sa žandarmom Nenadom Vučkovićem Vučkom, a koje opisuju odnose koji su postojali između policije i ovog šefa kriminalne grupe. NIN je danas objavio i izveštaj veštačenja Belivukovog telefona iz kojeg se naslućuje da su kriminalci preko Vučkovića, imali kontakte i sa ljudima iz pravosuđa. U porukama se spominju i bivša sekretarka Dijana Hrkalović, notorni navijač Aleksandar Vidojević, zvani Aca Rošavi, šef supraničke škaljarske grupe Jovica Vukotić, kao i izvesni Neša i Andrej – sa kojima su se Vučković i Belivuk dogovarali oko svojih navijačkih akcija.

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Ko je Djuka iz one prepiske u članku što je objavila Lena? 


Meni je i ovo super:

„Zna ona (Hrkalović). Zna šef. Zna glavni šef. Ali nema dana da mi neko pet puta ne kaže od njih da te držim pod kontrolom da ne uradiš ništa. I moraš da se sabereš. Polako“, jedna je od poruka koju je Vučković poslao Belivuku.

 

Kakva kriminalna kaljuga. Braća su ladno uzgajala koljače i sadiste close to their hearts….

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

šef je valjda slina, a glavni šef je av

a đuka je đuka bizon

 

valjda

Da.

Da.

Ne uklapa mi se u tekst… al sad moram da jurim pa ću da bistrim posle

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

I niko ne istražuje ko su šef i glavni šef?

 

Verovatno nema šta da istražuju kad odavno znaju, sigurno nije Hrkala došla na tu poziciju tako što je videla oglas na Infostudu i onda poslala CV

  • +1 3
Link to comment

Jbt, iz tih transkripta se jasno vidi da su oragnizovani navijači koljači i dileri povezani sa najvišom vlašću. i svi to znaju, i nikom ništa. 

Koji smo mi raspad od društva, strašno. 

  • +1 4
Link to comment

 

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šef je valjda slina, a glavni šef je av

a đuka je đuka bizon

 

valjda

 

Djuka je JF, nije bizon

Valjda

Edited by ultra plasticni
Link to comment

Južni front? Njihov glavni lik pre desetak godina se zvao Đuka, izgleda da je i dalje tamo.

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...