Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

(N1) Pogrebne usluge: Nemamo odobrenje porodice Cvijana za davanje podataka o sahrani

Quote

/.../ „Očuvanje dostojanstva preminulih, kao i uvažavanje osećanja i volje njihovih porodica, jedan je od osnovnih principa poslovanja našeg preduzeća u obavljanju ove veoma delikatne i osetljive delatnosti“, saopštile su „Pogrebne usluge“.

Agencija Beta je proteklih dana u više navrata pokušala da kontaktira članove porodice advokata Cvijana, ali nije bilo odgovora na pozive i poruke. /.../

 

Link to comment
51 minutes ago, djeneralche said:

Koliko je ljudi sa ovog videa zavrsilo u zatvoru? Andjus, Kokeza, tu je i soon-to-be Stefanovic. Tu je i Bata.

 

 

Strašna ekipica, samo Čovke i Zvezdan fale

Link to comment

U ostalim nepatkometrijskim vestima, ispod radara je promaklo da je i po Kuriru pocelo da se provlaci da je Kokeza muljao po carini sa - Kekom. Ne znam sta sa Kekom moze da mulja po carini, ali su jos pre desetak godina pocele da kolaju glasine da su povezani, a kasnije i da mu je ovaj politicki zastitnik. Interesantno za naslov ove teme sto je bas u Kuriru izaslo Kekino ime, moglo je i bez toga da prodje, ali stigao dopis iz centrale...

Link to comment
9 hours ago, bejzbolka said:

Ma lagano sta, sad ce Culibrk i Vuk Cvijic da im objasne da se to znalo, ali ne treba kopati.

 

Ovo je jezivo, ne znam na koju foru ovo i dalje nije tema broj 1 u javnosti. Zasto se niko iz opozicije, osim nesretnog Tadica ne oglasava?

 

https://nova.rs/vesti/hronika/cvijanova-bivsa-zena-i-sin-nisu-znali-da-je-mrtav/

Ako matična služba 2018. zna da je mrtav, kao i poreska uprava i advokatska komora, kako mogu da ne znaju sin i bivša žena?

Link to comment
Ako matična služba 2018. zna da je mrtav, kao i poreska uprava i advokatska komora, kako mogu da ne znaju sin i bivša žena?
meni neverovatno.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Mora li da postoji neka dokumentacija o tome ko je identifikovao to nađeno telo?

Valjda je trebalo da bude neko prepoznavanje.

Lupam, ne razumem se...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jel mu otac još živ?

Koliko sam razumela - i majka i otac su živi.

 

Moguće je da bivša žena i dete ne znaju ništa samo ako su iz nekog razloga presekli svaki kontakt sa Cvijanovom primarnom porodicom  

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...