Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

  1. 1. Da li ste za novi format takmicenja?

    • ZA
      29
    • PROLIV
      20
    • UZDRZAN
      13
  2. 2. Ko osvaja naslov?

    • CSKA
      18
    • Fenerbahce
      22
    • Olympiacos
      0
    • Real Madrid
      6
    • neko peti
      16
  3. 3. Gde vidite Crvenu Zvezdu u svemu ovome?

    • Jako i do samog kraja
      14
    • Borba za playoff
      33
    • Dno dna
      15


Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

dva sata traje tekma.

bolji oli naravno.braun nista u ovoj seriji.printezis mi je bog kosarke.nece biti lako rusima.spanulis cudo.

ovo divljanje navijaca treba ukinuti rigoroznim kaznama.vazi i za pao i oli i partizan i za zvezdu.ovo je vise postalo toliko degute odavno.

Edited by bradilko
Link to comment

Jedna od losijih utakmica u seriji, ocigledno se stiskalo dupe i jednima i drugima. Na kraju se Efes kvalitetno samoubio posredstvom Danstona i Hanikata a s druge strane su bili Spanulis i Printezis kojima su ovakve zavrsnice trejdmark. Taman tih desetak razlike. Olimpijakos fino gura bez dva jako bitna igraca za njih ali bih rekao da su Rusi poprilicni favoriti protiv njih na F4.

 

Bilo bi lepse gledati F4 bez ijedne turske ekipe ali ako vec mora jedna onda je najbolji scenario da ode Fener s gomilom nasih igraca i Zocem na klupi. Po mom misljenju su oni prvi favoriti da osvoje ove godine. Bili bi i da se igra i negde drugde, s obzirom da se igra pred njihovom publikom imace ozbiljnu prednost.

Link to comment

bez turskih timova?

sta ovo znaci?

fener igra mozda najlepsu kosarku u evropi.blat odlican sa dfakom,peras napravio napredak sa efesom.

nasi treneri dizu na visi nivo tursku kosarku.kao nekad grcku.

drugo,osim galate svi ovi turski klubovi imaju normalnu publiku.

meni je ranije bio negledljiv pao.osim dve sezone.relativno lako ce proci cska grke.teo i de kolo su najbolji.fener i real ce biti neizvesnije.no videcemo..

Link to comment

Igrači koji su bili MVP fajnal fora Evrolige/Kupa šampiona i imaju najmanje tri učešća na fajnal forovima:

 

fours_2.png

 

Edit: Plus igrači koji su bili MVP sezone

Šiškauskas 5 učešća, 2 titule, 2 finala, 1 polufinale; 6 pobeda - 3 poraza (67%); Panatinaikos 1, CSKA 4

Teodosić 7 učešća; 1 titula, 2 finala, 4 polufinala; 4 pobede - 6 poraza (40%); Olimpijakos 2, CSKA 5

Rodrigez 4 učešća; 1 titula, 2 finala, 1 polufinale; 4 pobede - 3 poraza (57%); Real 4

 

Statistika MVP igrača sa minimum osam utakmica na FF:

 

ffour_stats.png
Napomena: Ne računajući mečeve za treće mesto
Edited by az67
Link to comment

Imace za 20 dana.

 

na zalost, i ja mislim tako. bice kumovski revans iz berlina sa obrnutim krajnjim ishodom. samo sto ce itudis posteno pruziti ruku pobedniku... :fantom:

Link to comment

na zalost, i ja mislim tako. bice kumovski revans iz berlina sa obrnutim krajnjim ishodom. samo sto ce itudis posteno pruziti ruku pobedniku... :fantom:

 

konkurenti su im dve najodvratnije ekipe u evropi trenutno, plus clan najodvratnijeg sportskog drustva u istoriji sporta. 

 

prosle godine je veseli coukovao, ove godine zoc osvaja, bogdan mvp.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...