Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

  1. 1. Da li ste za novi format takmicenja?

    • ZA
      29
    • PROLIV
      20
    • UZDRZAN
      13
  2. 2. Ko osvaja naslov?

    • CSKA
      18
    • Fenerbahce
      22
    • Olympiacos
      0
    • Real Madrid
      6
    • neko peti
      16
  3. 3. Gde vidite Crvenu Zvezdu u svemu ovome?

    • Jako i do samog kraja
      14
    • Borba za playoff
      33
    • Dno dna
      15


Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

Na 2min bilo 7 razlike za CSKA.
Nakon toga nisu dali kos do 15ak sekundi do kraja meca. Uglavnom su pokusavali za 3 i promasivali.

Baskonia isla 2 po 2, postigli su poene nakon ofanzivnog skoka.
Nakon sto je Jackson polozio na tih 15ak sec do kraja (Teo mu otvorio put tako sto je pokusao da se demarkira i usput polupao sve igrace koji su se nasli ispred njega :D inace su ga zestoko cuvali u tih 2min, da ne primi loptu), Baskonia je imala napad nakon tajmauta na strani CSKA, odlicno odigran aut, Beaubois ostao sam i pogodio za 3, 82-82.

CSKA krece u napad, loptu uzima Teo, zida Larkina, sutira iz okreta preko njega iz teske pozicije, sa strane, lopta pogadja obruc, Hines hvata off skok ispod kosa, dize za 2 poena a Laprovitola ga malo povlaci za ruku na 1s do kraja.

Ovaj stavlja oba bacanja i to je to.

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ne stigoh da vidim kraj, vidim samo da je bilo gusto. Može kratki preprič?

U poslednjih minut i po se uslo sa +7 za Ruse, Baski smanjili na 1 posle 2 of skoka i jednog lepog rolinga Vojtmana. Jackson iz ulaza digao na 3 14 sek do kraja. Iz auta izvedeno za Bubou, Higins se okliznuo i ovaj ostao sam u Lazinom korneru i odmah sutnuo i pogodio. Teo poveo poslednji napad na 10 sec, sutnuo preko ruke, Karl-Hajnc pokupio skok, Vojtman mu lupio rampu, sudije normalno dosudile faul i eto.

Link to comment

jeste cska odvratan, ali nema potrebe za preterivanjem, ono je bio faul na hajnsu.

 

edit

od larkina, ne vojtmana.

Moguće, na Larkina uopste nisam ni obratio paznju, gledao sam gore ruke i tu je sve bilo čisto.

Link to comment

Prvu sam ispratio samo preko lajvskora, ovo je bukvalno one man team. Cim on nema loptu u zavrsnici napada oni nemaju resenja.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...