Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

 

relativno skoro je bio neki tekst sa propratniom videom njegovog sincica. mali je definitivno izucio caletov ples

 

Edited by cvrlle
Link to comment

uzimati reprezentativnu karijeru kao prednost nekoga nad đorđevićem nije ti smešno?

ti bi bale mogao da razvijes minimum sposobnosti razumevanja napisanog pre nego sto probas da uletis sa nekom bezobraznom diskvalifikacijom sagovornika u raspravi. nigde ja nisam poredio njihove reprezentativne karijere, niti mislim da je moguce sa obzirom na razlicite kontekste u kojima su se odvijale. karieru sam napisao kao dopunjavanje pohvale teu. pise u prvoj recinici ukratko zasto mislim da je teodosic bolji, pa se navrati, procitaj, pa probaj ponovo. 

Link to comment

odvratno zvuči argument "lako je bilo Đorđeviću sa onakvim saigračima da ima reprezentativnu karijeru" jer je on u tim zmajskim ekipama verovatno i najčešće bio faktor X. ali ovo što Teo radi sa reprezentacijom, ekipa koju je on dovukao do ovih finala... stvarno nije za poređenje. jedino slično čega mogu da se setim u nekoj skorijoj istoriji (80s pa na ovamo) je Novicki s Nemcima.

Link to comment

ti bi bale mogao da razvijes minimum sposobnosti razumevanja napisanog pre nego sto probas da uletis sa nekom bezobraznom diskvalifikacijom sagovornika u raspravi. nigde ja nisam poredio njihove reprezentativne karijere, niti mislim da je moguce sa obzirom na razlicite kontekste u kojima su se odvijale. karieru sam napisao kao dopunjavanje pohvale teu. pise u prvoj recinici ukratko zasto mislim da je teodosic bolji, pa se navrati, procitaj, pa probaj ponovo. 

 

ok, priznajem da sam ti učitao ovo prvo, tako mi se učinilo na prvo čitanje

 

sa druge strane ne vidim da sam ti uleteo sa nekom bezobraznom diskvalifikacijom?

 

ja lično mrzim poređenja igrača iz različitih epoha ali imajući u vidu da si ti pokrenuo to pitanje sa takvom sigurnošću očekivao sam više od "teo je transcedentan"

Link to comment

Teodosic bi mozda i bio beli Medzik da nije poznati klac raspadac. Njegovo klac resavanje utakmica se ogleda u tome da drka loptu u mestu i pripali trojku preko ruke, sto uglavnom nije prolazilo i donelo mu epitet luzera. On u tim situacijama zaboravlja da razigrava, sto vrhunski radi u prvih 39 minuta. I to samo po sebi je dovoljno da kazemo da je losiji od Djordjevica za klasu, a ima tu jos elemenata igre gde bi mu se mogle naci zesce zamerke. On je dopadljiv lik pa ga ljudu malo preterano hejluju i igracki. Sto se tice NBA lige i misljenja da je zreo za tamo, to je jako smesno jer bi bio neprimetan, kao i Djordjevic onomad. Mali su i nejaki, kraj price.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ja sam jos davno pricao da je po meni Teo prosto bolji igrac od Djordjevica, u smislu da ih pravis na igrici Teo bi imao veci overall za par poena. S druge strane Sale ima neverovatan pobednicki mentalitet i upravo to mu je donelo taj status koji ima u narodu(ne mislim na "picka celava"), toliko bitnih poena u bitnim mecevima, lider sjajne generacije, a sada je tu auru pobednika poceo da prenosi i na druge u repki.

 

Bodirogu i Danilovica smatram boljim igracima od obojice.

Link to comment

ma jebo status u narodu, ja pricam o tome ko igra bolje kosarku. ovaj nivo koji teodosic igra i jeste nivo video igrice. covek je konstantno po nekoliko poteza ispred svih ostalih igraca na terenu, puni kos kad hoce, daje pasove koje drugi igraci ne zamisljaju da probaju po nekoliko puta po mecu uz assist/to ratio od preko 4:1, a na sve to je pre svega savrsen floor general i igracki lider. teo je talentom uvek bio na drugom nivou, a poslednjih godina svedocimo potpunoj reazlizaciji tog talenta i necemu sto necemo skoro ponovo gledati. 

Link to comment

Ja sam jos davno pricao da je po meni Teo prosto bolji igrac od Djordjevica, u smislu da ih pravis na igrici Teo bi imao veci overall za par poena. S druge strane Sale ima neverovatan pobednicki mentalitet i upravo to mu je donelo taj status koji ima u narodu(ne mislim na "picka celava"), toliko bitnih poena u bitnim mecevima, lider sjajne generacije, a sada je tu auru pobednika poceo da prenosi i na druge u repki.

 

Bodirogu i Danilovica smatram boljim igracima od obojice.

danilovic i bodiroga su svakako bili bolji od djordjevica, njihove karijere su gotove tako da je takvo poredjenje moguce napraviti.

za tea je jos rano, videcemo kako ce to izgledati kada okaci patike o klin.

Link to comment

Minimum 196 a on je 195. Bedak, jbg.

nista ne brini druge zli, ima veliki izbor patika u americi...

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment

Minimum 196 a on je 195. Bedak, jbg.

 

ali zato ima patku od 30cm, nece mu biti neprijatno dok se tusira sa lebronom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...