Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pao ove sezone neuporedivo jaci sastav nego prethodnih godina.. 

samo imena novih igraca (rivers, burusis, singlton, nikols, dzejms) dovoljno govore. plus dobar trener, sve samo ne prosecna ekipa.

Edited by ZSNj
Link to comment
  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

Njima se nikad ne sviraju koraci i faulovi u napadu pri postavljanju blokova u Atini, dok im se u odbrani tolerise dziudzicu. Zato ih i mrzim najvise od sviju. :D 

Ali da, ove godine su igracki dosta jaci nego u prethodnih nekoliko, kad su im igrali polovni Dijamantidis, Nelson, Coko Moko Leni, Pavlovic i slicni.

Link to comment

:Hail: ovaj poslednji pas je neverovatan, bez gledanja iz neprirodnog izbacaja dodaje coveku na tacnu za sut, kao onda Bogdanu protiv Amera. Ne secam se da sam gledao ikada plejmejkera koji je radio takve stvari.

Link to comment

e jebiga sad, nisi ti onda puno gledao. mada stoji da u danasnjoj kosarci tesko da postoji bolji dodavac. ove godine bukvalno po mecu napravi po nekoliko highlight reel asistencija kakve drugi evropski igraci ne mogu da skupe za karijeru.

 

sto je naravno irelevantno, jer je teo picka i nece da pokaze svoje talente na najvecoj sceni, pa ono iz gornjeg pasusa nece ni biti provereno i dokazano.

Link to comment

:Hail: ovaj poslednji pas je neverovatan, bez gledanja iz neprirodnog izbacaja dodaje coveku na tacnu za sut, kao onda Bogdanu protiv Amera. Ne secam se da sam gledao ikada plejmejkera koji je radio takve stvari.

 

+1

Link to comment

...i jbni Robert Horry
 

 

e jebiga sad, nisi ti onda puno gledao. mada stoji da u danasnjoj kosarci tesko da postoji bolji dodavac. ove godine bukvalno po mecu napravi po nekoliko highlight reel asistencija kakve drugi evropski igraci ne mogu da skupe za karijeru.

 

sto je naravno irelevantno, jer je teo picka i nece da pokaze svoje talente na najvecoj sceni, pa ono iz gornjeg pasusa nece ni biti provereno i dokazano.

 

Pa ne znam, ja kao najbolje dodavace pamtim Stoktona i Kida, pri tom mi Stokton ostaje u secanju kao neko ko nije pravio ovakve bravure, Kid je bio malo virtuozniji. Medzika nisam gledao, bio sam mali. Mozda Stiv Nes.

Link to comment

...i jbni Robert Horry

 

 

 

Pa ne znam, ja kao najbolje dodavace pamtim Stoktona i Kida, pri tom mi Stokton ostaje u secanju kao neko ko nije pravio ovakve bravure, Kid je bio malo virtuozniji. Medzika nisam gledao, bio sam mali. Mozda Stiv Nes.

taj pas su izvodili nash i rondo u vise navrata. jason williams isto pada na pamet. imao je i djinobili svojih trenutaka, mada on nije plej, pa mozda ne racunas. nije bas mnogo igraca, ali nije bas ni prvi put vidjeno u kosarci.

Link to comment

Pa ne znam, ja kao najbolje dodavace pamtim Stoktona i Kida, pri tom mi Stokton ostaje u secanju kao neko ko nije pravio ovakve bravure, Kid je bio malo virtuozniji. Medzika nisam gledao, bio sam mali. Mozda Stiv Nes.

Larry Bird  -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...