Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa to je realnost da će u nba, od meginih igrača partizan i zvezda možda bi mogli da uzmu fundića :)

 

Mi uzimamo Miškovića za sezonu 2020/2021. :)

Link to comment
19 minutes ago, Garnirung said:

Znam ko im fali, znam i visinu Djordjevića, ali svejedno, ako si ga prebacio u tim, koristi ga. Mislim, kako mož da odigra, ako mu Radovanović uzima minute.

Katastrofa igrač. Videćemo, ovo su bili mečevi u borbi za opstanak, da li će i da razvijaju nekog igrača ili je poenta samo da se ostane u ligi.

 

Kad smo se već dotakli atipičnih igrača kao što je Djordjević, mislim da tu mora da se seče. Ili se sa takvim igračem radi da mu se poboljšaju stvari u kojima je dobar,

bez obzira na, recimo manjak santima, kao u njegovom slučaju ili se katuje, jbg.

Lazić je tu najbolji primer. Volim ja ljudinu i tako to, i čovek može da posluži pri motivacionim govorima, kako da bez trunke talenta uspeš u nečemu mukotrpnim radom, ali takve stvari ne bi smele da se dešavaju, da ti nizak bek dodje do seniora top tima, a da ne zna da spusti loptu na parket.

Da se vratim na Stefana. Nije ni Fundić ništa viši, pa eno, fino cepa u Miškovoj ergeli. Ako mu za poziciju treba da nabaci mišiće, onda na tome i treba da rade

 

Pa ne uzima mu Radovanović, u stvari, minute, nego Šešlija (koji je još gljuplji igrač).

Meni je simpa Đorđević i dobro je igrao u Vršcu prošle godine, ali mislim da ozbiljnijoj košarci od ABA lige teško može da se nada, voleo bih da grešim. Tačno je da treba da mu se radi na snazi, za sada je mlad i očigledno nije dovoljno jak.

 

Kapiram da Miloje gotivi Fundića, pošto je ovaj isti tip igrača kao što je Miloje nekad bio.

Link to comment
9 minutes ago, kobni zelaya said:

 

Mi uzimamo Miškovića za sezonu 2020/2021. :)

 

U kakvim smo odnosima s njegovim ćaletom? :)

Tj. jel u boljim nego s Trifom?

 

Nemam pojma za Djordjevića koliki mu je plafon, valjda se neko u zemlji bavi nekom selekcijom klinaca, ali htedoh reći ako si ga već dovukao do seniora, razvijaj ga.

Ako u generaciji nema neki da valja, juri nekog Letonca, Gruzijca, whatever

Link to comment
On 14.10.2018. at 2:51, kobni zelaya said:

 

Đorđević ima problem što je suviše nizak za peticu, a četvorka nije.

FMP-u fali 4 igrača iz rotacije - Diressa, Paunović, Lazarević i Uskoković.

To je samo Paunovic ozbiljniji projekat, ovo ostalo je plac majke bozije, kadetska i juniorska selekcija CZ je uzas   iz sezone u sezonu.

Edited by Micko8
Link to comment
34 minutes ago, Micko8 said:

To je samo Paunovic ozbiljniji projekat, ovo ostalo je plac majke bozije, kadetska i juniorska selekcija CZ je uzas   iz sezone u sezonu.

 

Nisam uopšte pisao o tome ko je kakav projekat, nego ko fali u timu zbog povreda.

Link to comment
17 hours ago, Joe D said:

Resili mec protiv Olimpije sinovi Zvezdinih legendi Miskovic i Asceric. Sampionski gen :fantom:

 

miskovic je vanredno brz i mobilan, protivnik ne stigne ni da se okrene, a on je vec doleteo sa perimetra i zakucao. a ima i dobar sut.

misko rece da mu je cilj da iz mege plasira 4 igraca na istom draftu (toliko niko nikad nije imao), ne bi me cudilo da to bude vec sledeceg leta - musidi, mokoka, bitadze, miskovic

Link to comment
On 19.10.2018. at 11:06, kobni zelaya said:

 

Nisam uopšte pisao o tome ko je kakav projekat, nego ko fali u timu zbog povreda.

Pa u smislu da to nisu nikakvi gubitci sem Paunovica , sve krs do krsa, mozda od Uskokovica nesto ispadne .

Link to comment

Naravski, Lazarević ima vrlo zanimljiv napadački repertoar, a u odbrani je kidač. Samo mu fali šut, realno.

Od četvorice povređenih trojica su interesantni, Diressu nisam gledao, ali  obzirom da je igrao za repku Kanade, sigurno nije bezveze igrač.

 

Inače, užasno me nervira što nemamo nikakve sportske novinare, pa tako nigde ne možeš da pročitaš koje su njihove povrede, koliko dugo će da pauziraju i sl.

 

 

Link to comment

Tanak je Lazarević u napadu, sa trojke može da pogodi samo slučajno, ali jak je kao konj, ima vrlo solidan skok i fine lateralne kretnje, može da preuzima od keca do četvorke. Zadnji vezni™.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...