Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Drobnjak gost kod Edina i Edinovog Koleta. Vrlo moguce da je najelokventniji i najinformisaniji covek koji se krece oko nase kosarke. Sprdali su se s Divcem (omiljeni sport tupadzija s interneta) kad ga je postavio za skauta Kingsa, a Drobjak je nacrtan za tu ulogu. 
Sećam se jednog predavanja profesora Koprivice na fakultetu i na pitanje kolege kog košarkaša sa kojim je sarađivao bi izdvojio kao najpametnijeg, kao iz topa je rekao Predrag Drobnjak. Prvo je zavladala potpuna zbunjenost svih prisutnih, valjda ga niko nije zamišljao kao nekog takvog tipa, a onda je objasnio u par primera. Znao je milion stvari o kojima čak ni stručni štab nije u tom momentu ili unapred razmišljao, kada se sastaju sa ovom ili onom ekipom, dok npr. konkurent u isto vreme gostuje i bukvalno sve kalkulacije šta ekipi treba da prodje - ako ovi izgube određenom razlikom, ekipi je potrebna pobeda od toliko i toliko koševa. Akcije protivnika, sposobnost da vežbe savlada nakon jednog objašnjenja, dok ostalima treba po 5 ponavljanja itd.

Bio je ubeđen da će postati kvalitetan i uspešan u onome čime se bude bavio nakon sportske karijere. Očigledno nije pogrešio.

Gledah 10 min emisije večeras i definitivno cu morati da je odgledam u celosti, zaista zanimljiv lik od koga se ima šta čuti.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

FMP je tu nehotice. Užasno igraju.

Videćemo kad svi budu zdravi, da li je Jovanović gurao ovako zbog pritiska da dobiju to što je dohvatljivo, tj da ne bi fasovao otkaz ili zbog male rotacije.

Mada bih rekao pre da je prvo, jer Momirov još i odigra nešto jer spolja ima lufta, dok Djordjevića ni ne ubacuje, jer dominiraju Bursać i ona zamlata Radovanović.

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Garnirung said:

FMP je tu nehotice. Užasno igraju.

Videćemo kad svi budu zdravi, da li je Jovanović gurao ovako zbog pritiska da dobiju to što je dohvatljivo, tj da ne bi fasovao otkaz ili zbog male rotacije.

Mada bih rekao pre da je prvo, jer Momirov još i odigra nešto jer spolja ima lufta, dok Djordjevića ni ne ubacuje, jer dominiraju Bursać i ona zamlata Radovanović.

 

 

 

Đorđević ima problem što je suviše nizak za peticu, a četvorka nije.

FMP-u fali 4 igrača iz rotacije - Diressa, Paunović, Lazarević i Uskoković.

Link to comment

Al kako je mega pretrčala, pregazila i ponizila tedeskijevu igračku... ono je bila milina od demonstracije moći i moderne košarke. Mislim da je ovo najbolji tim mege dosad

Link to comment

Mega igra super, ako Miško ne bude prodavao igrače na pola sezone ozbiljni su kandidati da budu u 4.

Šteta što će Bitadze da preskoči i Zvezdu i Partizan i da mirno ode u NBA, gde mu je i mesto.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Znam ko im fali, znam i visinu Djordjevića, ali svejedno, ako si ga prebacio u tim, koristi ga. Mislim, kako mož da odigra, ako mu Radovanović uzima minute.

Katastrofa igrač. Videćemo, ovo su bili mečevi u borbi za opstanak, da li će i da razvijaju nekog igrača ili je poenta samo da se ostane u ligi.

 

Kad smo se već dotakli atipičnih igrača kao što je Djordjević, mislim da tu mora da se seče. Ili se sa takvim igračem radi da mu se poboljšaju stvari u kojima je dobar,

bez obzira na, recimo manjak santima, kao u njegovom slučaju ili se katuje, jbg.

Lazić je tu najbolji primer. Volim ja ljudinu i tako to, i čovek može da posluži pri motivacionim govorima, kako da bez trunke talenta uspeš u nečemu mukotrpnim radom, ali takve stvari ne bi smele da se dešavaju, da ti nizak bek dodje do seniora top tima, a da ne zna da spusti loptu na parket.

Da se vratim na Stefana. Nije ni Fundić ništa viši, pa eno, fino cepa u Miškovoj ergeli. Ako mu za poziciju treba da nabaci mišiće, onda na tome i treba da rade

Edited by Garnirung
Link to comment
27 minutes ago, kobni zelaya said:

Mega igra super, ako Miško ne bude prodavao igrače na pola sezone ozbiljni su kandidati da budu u 4.

Šteta što će Bitadze da preskoči i Zvezdu i Partizan i da mirno ode u NBA, gde mu je i mesto.

 

Pa to je realnost da će u nba, od meginih igrača partizan i zvezda možda bi mogli da uzmu fundića :)

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...