Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Mocart prenosi dve vesti vezane za Megu, Vlada Jovanović vise nece biti trener Mege, na njegovo mesto dolazi Marko Barać koji je poslednjih par sezona bio asistent u Igokei.
Ružencev iz Mege Mozzart je pred transferom u CSKA.

Link to comment
53 minutes ago, goofs said:

Kazu da nije problem sa gradom Zagrebom, imaju dugovanja preko 5M eura, od cega je 10% dug prema gradu. Grad je i dalje voljan da im obezbedi svoj deo za budzet, ali to nije ni izbliza dovoljno.

 

 

 

Oni su sve vreme živeli od onih Vučićevih para kada je za Čovića kupio od njih kupio mesto u EL.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Borca said:

Mocart prenosi dve vesti vezane za Megu, Vlada Jovanović vise nece biti trener Mege, na njegovo mesto dolazi Marko Barać koji je poslednjih par sezona bio asistent u Igokei.
Ružencev iz Mege Mozzart je pred transferom u CSKA.

Bilo bi lepo da posle Neše još jedan od trenera koji se kalio po I srpskoj preuzme abaligaša :thumbsup:

Link to comment

Možda mu je Miško našao neki poslić napolju? 

 

Samo treba obavestiti Makabi, čini mi se da su zainteresovani za svakog čoveka sa trenerskom licencom koji nije pod ugovorom :fantom:

Link to comment
11 hours ago, goofs said:

Što Vladu teraju iz Mege? Dobar je trener, savršen kad se nema imperativ velikog rezultata.

po meni, nije covek za taj posao. igraci su mu zesce stagnirali ove sezone, igrali su dosta ruzno.

  • +1 2
Link to comment

nije istina da su stagnirali, od  kocovica je od solidnog aba igraca napravio najgoreg igraca lige :Jova:

 

kad slusas njegove i malinine TO, steknes utisak da je vlada fil dzekson, sto se same igre tice, a i daleko elokventniji, engleski na daleko visem nivou

opet, malina ga dva put dobio u aba, sa daleko skromnijim timom, makar po pitanju talenta, fizike, atleticnosti

Link to comment

mislim da cu uplatiti onaj treci paket u prikupljanju novca za cibose, 300-400 kuna, ako se ne varam (jer toliko sam u mogucnosti, a i nevezano za ovaj tvit)

red je da podrzim glavnog takmaca u onih pretodnih nekoliko decenija najlepseg i naljuceg sportskog rivalstva u kosarkaskoj sfrj.

Spoiler

jugosplastika je ipak bila rang vise i predivno cudo evropske i jugoslovenske kosarke.

 

 

 

Edited by holden kolfild
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, holden kolfild said:

mislim da cu uplatiti onaj treci paket u prikupljanju novca za cibose, 300-400 kuna, ako se ne varam (jer toliko sam u mogucnosti, a i nevezano za ovaj tvit)

red je da podrzim glavnog takmaca u onih pretodnih nekoliko decenija najlepseg i naljuceg sportskog rivalstva u kosarkaskoj sfrj.

 

gde mogu da se vide detalji o paketima

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

gde mogu da se vide detalji o paketima

 

mislim da jos nije izaslo, bar ja nisam video, evo plana™ od danas sa mozzarta>

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/deset-dana-nade-za-cibonu-aco-petrovic-pokrenuo-akciju-cilj-sakupiti-3000000-evra/423195

 

najiskrenije bih voleo da uspeju.

 

ima i twitter, verovatno ce da objavljuje tu nacine uplata i sta vec..

 

@petrov_aco

 

 

Edited by holden kolfild
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...