Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ne pamtim kada je Cibona imala 3 0 na startu. Lepo. Vlada je strašan posao napravio dovođenjem Riversa.

 

Mada, valjalo bi da im prekinemo taj skor sledećeg petka :D

Link to comment

gledam sad raspored cibone, bas im se "otvorilo"

sledeca sa partizanom i onda 5 utakmica sa ekipama koje su donji deo lige

lako moguce da ce utakmicu sa zvezdom docekati sa nekim 8-2, 9-1 skorom

 

ovim pobedama u baru i zadru i nad megom su bas fin posao sebi napravili

 

rivers je nevidjen ubod, bukvalno im pravi razliku izmedju simpaticne ekipe pune mladih talenata i ekipe koja pobedjuje u seriji

sve ostalo na stranu, jbt lik je vec skupio 13 blokada :smiley_hail:

 

opeglace ih partizan 20plus razlike

  • +1 1
Link to comment

htedoh da gledam zadar - cibona juce, ali trojica u zutom su toliko izmasakrirali utakmicu svirajuci svaki dodir da sam odustao. uopste mi nije jasno zasto nisu u stanju da na nivou lige uspostave kriterijume sta je faul, sta nije. nekad pustaju tucu, nekad duvaju sve zivo. i to iste sudije.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

ovde je to mozda i deo strategije kluba, visoki se bolje prodaju nego niski. sumnjam da vj ima autonomiju da sam odlucuje sta ce i kako da se igra u miskovom klubu.

Link to comment

Kad smo kod Abe, mnogi spominju da je ovo najjača liga do sad. Ne bih se složio, mislim da je liga bila jača prošle godine, ove smo dobili jači Partizan, lošiji Mornar, Megu, Mornar pa i budućnost.

 

Zvezda djene djene i Cedevita možda mrvicu jača.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Azdaja said:

Kad smo kod Abe, mnogi spominju da je ovo najjača liga do sad. Ne bih se složio, mislim da je liga bila jača prošle godine, ove smo dobili jači Partizan, lošiji Mornar, Megu, Mornar pa i budućnost.

 

Zvezda djene djene i Cedevita možda mrvicu jača.

 

Ja se slazem da je Mornar toliko slabiji da ga treba 2 puta navesti :D

 

Mislim da je kvalitet tu negde kao prosle sezone. Zvezda je svakako jaca, mozda ne po imenima. Cibona takodje jaca. Nisam siguran da je Buducnost slabija, mozda od one Mijoviceve iz prvog dela prosle sezone. Cedevitu nisam gledao, po imenima mi se cini da su isti.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

zvezda je kvalitetnija, partizan je druga dimenzija u odnosu na proslu godinu, buducnost nesto slabija, cedevita kvalitetnija, igokea nesto slabija, mornar osetno slabiji, borac osetno kvalitetniji, mega, njih je tesko suditi posle 3 kola, izuzetno su mladi, meni se cini "klasicna mega", fmp je fmp, cibona je znacajno jaca, krka je kvalitetnija,  zadar je maltene isti, split tu negde, sc derbi je u konkurenciji za razliku od primorske

 

meni deluje da jeste nesto kvalitetnija zbirno nego prosle godine, ali je svakako zanimljivija

posebno sa ovim uvodjenjem 6 ekipa u PO

svi se bore za nesto

 

sto je najvaznije, nema onog idiotkog odlaganja utakmica na dan utakmice i vratila se publika

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...