Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Kamenjaš komičan, ne znam da li baš toliko ne može da prenese igru ns viši nivo ili ga ova ćelava prevara loše koristi, nije dobio nijednu dobru loptu, napad statičan. Kod Trajkovića su leteli.

Da li je petorka u kojoj su Jović, Simana i Balčerovski najviša u Evropi? 

Link to comment
8 minutes ago, keitel said:

Kakvi su ovo termini utakmica Partizana u Hrvatskoj? Ponedeljak u 18.00, četvrtak u 16.30, wtf? 

 

Ovo je kao da su mene pitali kad mogu da gledam :D

 

A termini su da se smanje logično troškovi kad smo već u Hrvatskoj. Zato ponedeljak i četvrtak, a ne recimo ponedeljak i subota. Što se termina tiče ponedeljak je standardni termin, a četvrtak je ranije verovatno na zahtev Arene jer imaju fudbali u četvrtak. 

Edited by theanswer
Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Ovo je kao da su mene pitali kad mogu da gledam :D

 

A termini su da se smanje logično troškovi kad smo već u Hrvatskoj. Zato ponedeljak i četvrtak, a ne recimo ponedeljak i subota. Što se termina tiče ponedeljak je standardni termin, a četvrtak je ranije verovatno na zahtev Arene jer imaju fudbali u četvrtak. 

 

To za spajanje je jasno, ali ipak, radni je dan. Ne kapiram da će veća gledanost biti u fakin pola 5 popodne nego da se u nekom dijelu poklopi sa fudbalom.

Link to comment

Ova ekipa fmpa je baš sklepana, ni na šta ne liči. Jbt, odakle su izbunarili likove poput Dimitrija Nikolića, Tasića, Lakića....i trener spada u istu kategoriju. Moraču kao da sveće osvetljavaju.

Link to comment
Ova ekipa fmpa je baš sklepana, ni na šta ne liči. Jbt, odakle su izbunarili likove poput Dimitrija Nikolića, Tasića, Lakića....i trener spada u istu kategoriju. Moraču kao da sveće osvetljavaju.
Kao da ih Muta trenira.

Samo pale trojke i ništa ne zagrađuju

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
14 hours ago, fandorin said:

Ova ekipa fmpa je baš sklepana, ni na šta ne liči. Jbt, odakle su izbunarili likove poput Dimitrija Nikolića, Tasića, Lakića....i trener spada u istu kategoriju. Moraču kao da sveće osvetljavaju.

 

Meni su čak ostavili bolji utisak nego što sam očekivao na osnovu rostera. Mada je i Budućnost igrala preko kurca, Micov deluje kao bivši igrač. 

Link to comment

Mladi pogon CZ ima toliko mladih igraca  iz svih kategorija , a samo Saranovic ima neku minutazu u FMP-u, cemu sluzi  FMP   ako nije za  promovisanje   mladih igraca, koji ce biti spremni da pojacaju CZ za sezonu ,dve , kao sto rekoh oni su davno skrenuli sa puta , otkako se desila ta fuzija, saradnja ili sta ti ja znam sa  Crvenom Zvezdom. Ovo  je  na primer bila sansa  da se mali Topic, kao najtalentovaniji mladi igrac CZ  , odmah ubaci u seniorsku kosarku.

Edited by Micko8
Link to comment

Ishajpovana cibona izgubila u cro prvenstvu od splita

Nista cudno da mlada ekipa oscilira i bice svakako zanimljivo pratiti razvoj njihovog talenta

Al poraz od bas skromnog splita ipak govori da ovogodisnji cibonin plafon i nije tako visok kako se mnogima ucinilo

Link to comment

i zadar je pre partizana izgubio od necega sto se zove skrljevo a onda odigrali egal sa partizanom. to samo govori sta im je prioritet, sto je i logicno, aba liga prodaje igrace, ne domaca liga.

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

Split nije skrljevo, to je derbi hrv kosarke

 

A i sumnjam da trenutno razmisljaju o prodaji, ceni igraca

 

Al ok, nije ni bitno na kraju krajeva

U kojim sastavima hrvatske ekipe iz ABA igraju domaću ligu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...