Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Odlična utakmica. Žao mi je Mege, pogotovo što je Simanić razvalio kako je odigrao. Ima dosta potencijala u obe ekipe. Baš je bio neki dobar osećaj gledati. 

Link to comment
20 minutes ago, Ivo Petović said:

Meni Rudan i Matković deluju bolje od svih Ciboninih talenata. Zna Miško šta da pokupi.

zato sto se roko nije pojavio danas na utakmici, inace je dosta bolji od obojice. gnjidic mozda malo precenjen zato sto nisu imali pleja od zorana planinica, otprilike. 

Link to comment

Meni je Rudan bezveze , on je talenat u rangu Miskovica koji je igrao u Megi , nedoreceni igraci, nisu potpuni  duduci kada je kosarka u pitanju ali nesto fali kod njih, ti ce lutati po   raznim Rumnijama  i slicnim egzoticnim destinacijama u svojim karijerama.

Edited by Micko8
Link to comment
54 minutes ago, Joe D said:

zato sto se roko nije pojavio danas na utakmici, inace je dosta bolji od obojice. gnjidic mozda malo precenjen zato sto nisu imali pleja od zorana planinica, otprilike. 

 

Vidjet ćemo... Matković mi deluje top. Rudan je zajeban, ima ruke do kolena. Da pogledam još par utakmica, možda prvi utisak vara.

Link to comment
3 hours ago, J.R. Cash said:

Sto je bio fin ovaj napad posle tajmauta Meginog Vlade Jovanovica. Sut (cak iako nije bio otvoren) u ritmu raspolozenog igraca plus 2 za 1. Druga je prica kako je Smith odigrao taj poslednji posed.

 

Dobra zamisao ali prvi blok nije bio dobar, da je bio bolji bila bi i ova situacija posle drugog bolja. Povraća mi se od tih poslednjih napada više koji se ovako završavaju. Pa pokušaj da napadneš u nekom trenutku ranije, ne mora se šutirati sa zvukom sirene, pogotovo što kreneš da napadaš sa 9m i onda završiš sa step back trojkom sa 8. Ako već mora tako, bar nek bude step back sa 5,6m

Link to comment

Ma da, tu je cak Smith i napravio prostor da se digne sa poludistance, ali je odriblao korak nazad, izgubio ritam i uzeo tezi sut.  Van NBA kosarke nema smisla cekati sirenu za poslednji sut. Ako se krene par sekundi ranije, otvara se jos mogucnosti i ofanzivni skok posle promasaja, a rizik je minimalan.

Link to comment

Znaš šta je fora sa njim, nije neki scorer i razigrava, a to je tačno ono što je Mišku trebalo da bi promovisao ove klince. Da mu je rezultat na prvom mestu, sigurno postoji dosta boljih igrača koje je mogao da nađe, ali mislim da je namerno izabrao ovog zbog ostatka ekipe. Juče je imao 12 asistencija.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

u ponedeljak krece prvi aba 2 balon na zlatiboru. od nasa tri kluba rekao bih da vojvodina deluje najozbiljnije, mladost je slabija, a zlatibor je slican kao prosle godine. steta sto nema slobode, bili su simpaticni prosle godine. opet sve utakmice prenosi arena, bice zabavno, kao sto sam vec istakao to je najizjednacenija liga u evropi  :)

uzgred nikola jankovic potpisao za podgoricu, zanimljiv transfer. od prvog centra partizana do aba2 lige u nekoliko meseci.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...