Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

jako me nervira taj kriterijum kad svaki pogled sviraju

nesto slicno bilo i proslo kolo protiv cedevite

 

nisam sa paznjom gledao poslednjih nekoliko minuta, ali na osnovu onog sto sam video  nekako sve imam osecaj da i pored prednopsti krke, od borca zavisi

 

samo ako bi uspeli svesti glupe greske na podnosljiv nivo

i jebeni skific

Link to comment

Ne mogu opisati koliko mrzim evropsko besmisleno sudjenje. Ovoliko vaznu utakmicu rese pogresno dosudjenom sliaznom.  Jebu nas u mozak godinama gledanjem svakog drugog faula, petominutnim analiziranjima da li je za napad ostalo 13 ili 13.2 sekunde, a sad  kad bi zapravo stvarno trebalo otici do monitora, oni ne provere pogresnu odluku.  

 

Borac nista dobro nije dobio od Thorntona, Miletica i tuznog Djokovica. Samo gomilu defanzivnih propusta, pad intenziteta i krompir u napadu. Na kraju su i okrenuli iako je izgledalo da se to nikad nece desiti, u sledecoj odbrani su preuzimali sve, ugusili im posed i onda mrtvi Djokovic na isteku napada daje Baricu dva metra prostora da se digne i naravno pogodi trojku. Plus su bekovi u zavrsnici dva puta dozvolili da im se centar uvali pod kos i lagano polozi a Borac nije iskoristio bonus do poslednjih par sekundi. Zbog takve takticke nepismenosti se gube ovakve utakmice.

Link to comment

Krka je ovu utakmicu jako ozbiljno shvatila,verovatno ce im od ovakvih  utakmica i zavisiti opstanak.U nedelju uvece su dosli u Beograd i trenirali i danas otputovali u Cacak.

 

Borac je morao sa mnogo pametnije da odigra ovo.Previse se oslanjaju na sut za tri.Doduse isti broj pokusaja za tri je imala i Krka.

Link to comment
  • 2 weeks later...

da sam sebi odgovorim:

https://www.aba-liga.com/news/44191/new-dates-of-postponed-games-revealed/

mada neki od termina ekipa koje igraju ec se poklapaju sa utakmicama u drugom krugu ec

ne znam sta tu planiraju, a verovatno ce proci svi dalje, eventualno mornar izvisi

 

i naravno, sad kad borcu slede utakmice sa slabijim ekipama lige, one se pojacavaju

split je doveo  nekog marica, centra 211, rodjeni splicanin, igrao u ncaa, potom po sezonu u turskoj i litvaniji

a cibona, bivseg igraca, pleja rejnoldsa, najboljeg asistenta aba lige 2016/2017

sledece je verovatno da primorska dovodi 2,3 nba igraca :rolleyes:

 

borac prekosutra protiv igokee

pritisak se lagano povecava, protivnik je opet favorit, a pobeda bi bila od ogomnog znacaja

nekako mi se sve cini kad bi "prokinuli" da bi usli u seriju pobeda

 

imam osecaj da celu sezonu igraju u grcu i da je to glavni razlog sto nemamo makar pobedu, dve vise

 

pre par dana igrali prijateljsku protiv mege i naravno pobedili

za megu doduse nije igrao simonovic, ali van toga kompletni

 

dobra stvar je sto se vratio todorovic, mnogo znaci za borcevu igru

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...