Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 hour ago, J.R. Cash said:

Ne vredi, odbrana je daleko ispod ovog nivoa, posebno individualna spoljnih igraca. I defanzivni skok je muka. Lopta ide ka trojici igraca Borca, oni nadju nacin da je odbiju protivniku. 

 

Miletic jeste faul masina, tacno je da bi mogao da ima bolju selekciju situacija u kojima vredi ici na rampu, ali brate sta mu se sve svira ove sezone. Danas smo videli i nepravilan blok kod slipa.

jbg, to je to

jos se todorovic razboleo, i to pravi dodatni problem 

bilo bi lakse i da ima malo vise samopouzdanja, a to je u dobroj meri posledica ovog rasporeda

i naravno publika kuci

 

sad protiv krke je mnogo bitna utakmica

oni su tu negde nivo borca

jer, bojim se ako to izgube, pa dolaze igokea tamo i mornar zaostala, moglo bi doci do raspada pre utakmica protiv ove 4 najslabije ekipe

Link to comment

Ali na onom spisku reprezentacije uopste nemamo krilnog centra osim Simanica a vidimo da on uopste ne igra ove sezone a Lukovic ima sasvim dobru sezonu u ABA ligi, mislim da je neopravdano zaobidjen, da je pozvan Pokusavski pa da ga forsiraju radi neke buducnost , razumeo bi  ali eto ni to se nije desilo.

Edited by Micko8
Link to comment

Nedorecen igrac ali bi mogao da pomogne u kvalifikacijama, ponavljam , samo Simanic je nominalno cetvorka na ovom reprezentativnom spisku.Cak mislim  da mu je i brat zasluzio poziv.

Edited by Micko8
Link to comment

ali ovaj rabotnicki jbt

klub iz skopja, sa odredjenom kosarkaskom tradicijom i igraju ovaj nivo sa gomilom 30godisnjaka

tuzno nekako

 

imao nesto sitno na racunu, stavio sve, vidjeno je bilo da ce ih pregaziti jakovljeviceva ceta

Link to comment

:D

 

kad vec pomenu andreja na kosarci

imam suludu naviku da gutam sve moguce statistike i u bespucima iste neki dan naletim na podatak da 1 andrej ima upisane minute u fibinom medjunarodnom takmicenju

nisam 100% siguran, ali cini mi se nekadasnji kup koraca

znao sam od ranije da je igrao na kipru, ali sam zamisljao da je bio u drugoj ligi tako nesto 

kad opno klub koji se domogao i evropskog takmicenja

 

 

eto dodatnog moguceg razloga zasto kompleksas zeli diplomu vise trenerske mesto na zvezdinoj klupi u evroligi :fantom:

Link to comment

Jebota, kako Belosevic sudi ovu utakmicu. Zanima me da li i u Evroligi ovako svira faul za svaki najmanji kontakt.

 

Borac usao s odlicnom energijom u odbrani, Krka nije videla kos i onda on odsudi tri pipavca u 20 sekundi i utera ih u bonus.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...