Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

39 minutes ago, *edited by mod said:

Jel to primorska ako dobije sve do kraja ima zagarantovan play off? Dosta im ide raspored na ruku.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

da.

zeza ih zeleznik, gdje mislim da ce izgubiti.

ostalo bi trebalo da dobiju, iako ih je napustio i ivan marinkovic, pa su pod kosem uzasno tanki.

Link to comment

Kako se samo raspala vesela druzina iz Laktasa, bas nisam ocekivao.

Bio sam siguran da ce napraviti velike probleme Buducnosti koja je delovala ko kaznena ekspedicija - zavalili su im mislim 7 rampi samo u prvom poluvremenu.

Ostao sam zgranut koliko im je onaj centar, valjda se zove Mustafa brz i koliko ima dobar osecaj za skok

Link to comment
14 hours ago, SNARC said:

Jel to Primorska dovela neki novi kontigent igraca ili sa onim sto je ostalo, vozeci na isparenjima, uspevaju da se o njima prica kao o kandidatu za PO ?

 

primorska prodala zan mark siska u bajern, i kada mislis propali su, onda se odnekud pojavio izvesni nejc baric i nastavio tamo gde je sisko stao. e sada, kako jedna primorska lansira dva tako dobra (i to domaca) pleja u jednoj sezoni, dok nasim klubovima igru vode amerikanci, a od srba samo jebeni stefan pot, to je pitanje za analizu™.

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni to nekako navodi misli na: Struka u Srbiji koja radi sa mlađim kategorijama je go Q.

Na to dodajte da  danas decu roditelji daju na sport ne zbog zdravlja već zbog projektovane zarade... i kada to smućkate, dobijemo jednog pleja u 10 godina i to zahvaljujući ekstra talentu koji ne može ni loš rad struke da poništi.

Edited by simple red white
Link to comment

dinamik posle poraza od sparsa na najboljem putu da ispadne iz druge aba

 

retko neuspesan projekat od starta

za srpske uslove prilicno ozbiljne pare su ulozene, a rezultati su bas losi

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...