Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

:isuse: kakav danak neiskustvu.

 

Dobro, ložili su se da će da naprave repki organizatora od Stocktona.

 

Meni je ovaj potez ok. Priznaješ da si se zajebao, okreneš novi list i probaš da saniraš. Bolje nego da su probali da to rešavaju unutar tima. Već su doveli Jacksona koji je ima talenat da bude igrač za EL, ali ga je usporila povreda tetive (doduše njemu atletika puno znači) i takođe ima upitan mentalitet. Ne volim da generalizujem, ali igrači sa Baylora skoro uvek imaju problem sa ponašanjem, uprkos tome što imaju talenat.

Link to comment

Šta im je sve iscrtao na na TO, dobro su i odigrali.

 

Akcija koju nemaju u playbookovima ni u NBA, koja počinje na 10 sec do kraja, a ako ne prođe onda pnr :D

 

Najsmešnije je ipak kako se Labović okrenuo ka beku koji je protrčavao čim je Peri uzeo loptu. Znači slepac bi video šta će odigrati, kod tog protrčavanja, bar da su neki misdirection prodali nego se Labović okrenuo odmah i čeka da ovaj protrči. A ruku na srce imao je Matić protiv MZT-a dobar play za zicer ispod koša u zadnjim sekundama al je mislim Zekoviću ispala čista lopta iz ruku

Link to comment

Kakva gomila gluposti i Mege i Krke. Jebes mi sve ako onaj Novak ne steluje rezultat, nerealno je sta lik radi, masi dva poklonjena bacanja, a onda mu kao fol ispada lopta koja mu ide u ruke.

Link to comment

Fantastična završnica i jednih i drugih

 

Da sam sujeveran rekao bih da je Miloje izbaksuzirao kad je vikao na sudije "Ne da onaj gore", pošto je Krka promašila 2 bacanja posle školskog nemernog faula, koji je Mega otkukakala kao da je ne znam kakva krađa

Edited by levi
Link to comment

Ljudi u narandžastom su uradili sve što je bilo u njihovoj moći da spasu Budućnost, ali Sokoli su bili prejaki večeras

 

Kako šutira bacanja ovaj Sokolov, kao neko drugi kad hoće namerno da promaši

Edited by levi
Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...