Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

dobro bre decko je 96to, moguce i da mu je barac nesto govorio, ocigledno da ni sam nije bio siguran da li da hvata ili da pusti, a takve situacije se obicno zavrse najgore, slicno kao kad se igrac dvoumi da li da sutne ili doda

Link to comment

Hteo je da, trčeći u jednom smeru, iz prvog dodira prosledi u suprotnom smeru loptu koja mu dolazi odnekud iza leđa, i nije mu palo na pamet: "Čekaj, jebote, ja sam Marko Arapović, možda je to previše kompleksna operacija za mene!" Nije smak sveta, dešava se, a pošto se nije desilo nama, zabavno je.

Link to comment

gledajuci zvezda-cedevita nisam mogao da verujem da je stokton profesionalni kosarkas. osim jakog prezimena, tu nema apsolutno nicega. masivan fail cedevite, da im uvale takvog igraca.

Link to comment

citam da stokton i dukan nisu pristali na raskid, i igrace za b ekipu koja se takmici u hrvatskoj ligi. stokton navodno ima oko 200k za sezonu, pride trogodisnji ugovor. neverovatno da su sebi to dopustili

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...