Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

pa kako mogu retroaktivno da kažnjavaju?

ako nije bilo zabranjeno?

ako nigde nije pisalo?

 

Pa nije retroaktivno, samo se striktnije primenjuju pravila protiv prevare i manipulacije

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja generalno mislim da je to "skupljanje žutih" glupost neopjevana. Ok, suspenduj ga ne utakmicu ili više nakon crvenog, ali ovo, tri žuta automatski jedna suspenzije je besmisleno, ubija tok takmičenja. 

 

Valjda je 2 žuta na velikim takmičenjima (EP/SP), ne znam za kvalifikacije.

 

Ne znam zašto je to glupost, jer onda ne postoji kazna za žute kartone van toka jedne utakmice, tj. imao bi timove koji konstantno igraju na ivici crvenog, prave po 10 žutih kartona po utakmici i nikom ništa.

Link to comment

Ovo je zapravo do jaja ideja, meni fuca postala dosadna za gledanje i bas bih voleo neke promene. :D

 

Nisam postojao u doba kada je gosa smeo da hvata pas nogom, iz te ere sam gledao samo highlightse i Zvezdina polufinala i finale.

 

Koliko je 2 boda za pobedu, jajarenje s back-passovima i samim tim stekanje energije jer imas samo 2 izmene bila smaracina, mogu samo da pretpostavim. 

Edited by Plajvi
Link to comment

ja bih napravio da zuti znaci 15 minuta napolje iz igre, drugi zuti do kraja (kao sad). i nikakvo skupljanje kartona po utakmicama.

igrac je odmah kaznjen i cao dovidjenja

 

Odlicna ideja. Ovo bih odmah uveo ... uz povezivanje sudijinog sata sa semaforom (tehnicki veoma lako izvodljivo), tako da svi mogu da vide sta se nadoknadjuje i kad je kraj utakmice.

Link to comment

Odlicna ideja. Ovo bih odmah uveo ... uz povezivanje sudijinog sata sa semaforom (tehnicki veoma lako izvodljivo), tako da svi mogu da vide sta se nadoknadjuje i kad je kraj utakmice.

 

sudija zaduzen za izmene i pokazivanje dodatnog vremena bi mogao to sve da kontrolise

Link to comment

+1

ja bih uveo da igrači koji se valjaju po terenu od 75min do kraja meča i zbog kojih na teren uđe medicinska ekipa, budu onemogućeni da igraju fudbal narednih 10 dana u cilju zaštite njihovog zdravlja ^_^

- to bi cenim smanjilo ovu pojavu za 90% :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...