Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

meni nije jasno zasto i u barazu mora da postoje povlasceni i nepovlasceni. ovi povlasceni su vec povlasceni time sto su u kvalifikacijama dobili lakse protivnike, ali ne, to nije dovoljno, vec i u barazu mora da se razdvoje jaci od slabijih. to je nefer, njih je 8, svi su bili drugoplasirani u svojim grupama, i sada ih tako i treba tretirati u barazu, kao jednake

Link to comment

Pa kako zašto, da Italija ne bi igrala s Portugalijom baraž. I tako dalje

 

Ne znam šta ikog treba da čudi posle žreba za SP 2006. (mi zajebani, da bi se izvukle Švajcarska i Ukrajina) i 2014. (Italija zajebana - mada je mogao biti neki drugi tim - da se izvuče Francuska).

Link to comment

Pa kako zašto, da Italija ne bi igrala s Portugalijom baraž. I tako dalje

 

Ne znam šta ikog treba da čudi posle žreba za SP 2006. (mi zajebani, da bi se izvukle Švajcarska i Ukrajina) i 2014. (Italija zajebana - mada je mogao biti neki drugi tim - da se izvuče Francuska).

 

pa znam da je to, ali dokle vise to namestanje za jace, kao da nisu vec dovoljno privilegovani. za baraz 98. nije bilo podele, mogao si da izvuces bilo koga od ostalih 7, i to je pravednije kada si vec u barazu.

Link to comment

bilob pravednije da se gledaju bodovi... zabari nisu mogli ispasti kao najgori al su sinoc neki mediji javili da je pobeda bila potrebna da budu u grupi povlascenih. sad gledam tabele i ne razumem.

Link to comment

pa znam da je to, ali dokle vise to namestanje za jace, kao da nisu vec dovoljno privilegovani. za baraz 98. nije bilo podele, mogao si da izvuces bilo koga od ostalih 7, i to je pravednije kada si vec u barazu.

Svaka čast na memoriji

Link to comment

Svaka čast na memoriji

 

secam se zurnala na dan zrebanja, bila je slika grbova svih 8 federacija koje ucestvuju u barazu, pa je bilo pomozi boze, posto su tu bili hrvatska, italija, belgija, irska, ukrajina, jos neko, i madjarska  :D  kao apsolutno najgora ekipa koja je nekim cudom bila druga u svojoj grupi. dobili valjda u finskoj odlucujucu.

Link to comment

ne vole ni oni nas, ali zato mitroglu, samaris i fortunis...

+25

Пантелар постао Црвени Хрват. [emoji30]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Djarme igrali sa Fincima 1:1 u sudijskoj nadoknadi dali gol. Da smo isli na Fince bi bilo malko zajebanije. A taj jos neko u barazu je bila Rusija

 

e da, bravo, svaka cast na memoriji   :)  nesto mi je i skotska bila u mislima, ali da, rusija je ta jos jedna, igrali su sa italijom i ispali.

Link to comment

Kvalifikacije za SP 1998:

 

-mi debitovali u grupi sa Hrvatima, Slovencima, Dancima i Grcima;

-Hrvati kod kuce dobili samo nas, Boban dao u 80. za 3:2 nakon sto nas je Ladic castio CNN-Play of the day autogolom za 0:1;

-Slovenci uzeli bod samo Hrvatima;

-mi ubili Dance na Kosevu, Mujcin i Bolic 2 (oba iz penala), Muzurovic igrao 3-3-4 sa Salihamidzicem i Baljicem kao bekovima-krilima iako su obojica figurirala kao krilni napadaci;

-pocasni gol Sukera u Danskoj u porazu 3:1 zakomplikovao situaciju Dancima koji su morali da ne izgube u Grckoj za direktan plasman;

-Hrvate u baraz uvukao Schmeichel nestvarnim odbranama;

-Finci pred Madjare imali transparent: "We are hungry, we will eat Hungary";

-Ukrajinci - ostavili Portugal u grupi iza sebe, Njemacka bila prva - u barazu bili najnepozeljniji suparnik zbog raspucalog Dinama iz Kijeva; u Zagrebu presudio izostanak Shevchenka (kartoni), u revansu Ukrajinci zabili gol iz, mislim, ofsajda i odmah nakon toga i drugi (regularan, ali ponisten) pa ih Boksiceva frljoka pokopala;

-Englezi izgubili od Italije kod kuce, ali remizirali vani i bili prvi u grupi; Ince sa krvavom glavom na cuvenoj slici;

-gol SRJ za pobjedu u Ceskoj nad evropskim viceprvacima - fantazija od kontranapada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...