Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

E cus Maja. :D

 

Zgazice ih Kristina. Neka skijaju i prave cokolade, a fudbal ostave nespanskoj gospodi sa Pirineja. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Tako da, nikad parama protiv Hrvata.

Hrvati imaju dovoljno kvaliteta da našamaraju bilo koga u ovoj grupi 3-0 u gostima. To što je "Mamićev serviser pokvario Hrvatsku"™ © by Index.hr, to što je Šuker ispao pizda pa sad ratuje sa svima a liže dupe Mamiću na čelu HNS, to što nešto ne štima u trouglu HNS-stručni štab-navijači, to sve ne znači da Modrić, Mandžukić, Kovačić, Perišić i Rakitić ne mogu da polude u jednoj utakmici i nakantaju Ukrajince (ili na kraju krajeva dobiju 1-0), koje je Island lagano riješio juče.

Edited by James Marshall
Link to comment

ja jos uvek na kontam tacno sta predstavlja ta liga osim sto su ih ubacili umesto prijateljskih.

 

 

 

pa okej, ako je tebi zanimljivo gledati kako san marino i slicni dobijaju po 5-6 komada u proseku i sto u jednom kvalifikacijskom danu ima max jedna zanimljiva utakmica onda ok.

 

ako su concacaf, africka i azijska asocijacije to mogli da napraviti ne vidim zasto ni uefa ne bi napravila, samo sa malim izmenama.

 

Pa ono, osim toga šta je zanimljivo tamo nekom liku udaljenom hiljade kilometara, mislim da se pitaju i stanovnici/navijači tih država - i oni imaju pravo da ugoste prvaka sveta ili Europe, pa neka i izgube 5-6 razlike.

 

Prvo će tebi biti dosadno da gleda Nemačka-San Marino i onda će da banuju San Marino, pa će za 10 godina nekom Kinezu koji plaća TV prava da bude dosadno da gleda Engleska-Srbija kad može da gleda 16x godišnje Engleska-Španija i Nemačka-Francuska, pa će onda da banuju i evropsku gologuziju.

 

Ali kapiram da ćete se i na to prilagoditi, pa će onda Engleska i Italija da postanu 'mi' kao što se već desilo sa Manchesterima i Liverpoolima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...