Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Organizovana ekipa, nesto slicno kao Chelsea protiv Big Samovog WHU onomad ili nesrecni Mou sa Utd-om prosle sezone protiv x ekipa. Dve precke, par puta golman, x blokova. Imao i Lux. pred kraj stativu iz kontre 1 na 1. Plus sto bi middle rekao Deschamps kesa  :D  uvede 10-tak minuta pred kraj nekog Fekira umesto Griezmanna. Mozda je ovaj pokojni, ali Fekir sto je dobio lopti svaku je izgubio.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa šta ja znam, nešto kapiram da Belgijanci neće zapinjati sad kad su se kvalifikovali, da će se vjerovatno igrati na Bilinom Polju koje će da gori, da će Bosanci da upru svom snagom... Biće to jedna zanimljiva ali i mučna za gledanje tekma, ako rezultat bude tijesan.

 

Mislim, ako je Lux mogao uzeti bod Francuzima, ne bi bilo svjetsko čudo da Bosanci uzmu Belgiji, pogotovo u ovoj fazi. Da je neko treće kolo možda bi stvari bile drugačije, ovako, biće tu i tuče i svega. Ali nije baš da su Bosanci otpali već matematički. Čak im poslije tog pražnjenja sa Belgijom možda bude teža tekma u Estoniji. 

Link to comment

Gledao sam poslednjih 15 min Fra-Lux, jako cudna utakmica. Svi Francuzi su igrali kao da je kraj sezone u kojoj su odigrali preko 90 utakmica, potpuno bez snage. Steta za stativu Luksemburga :(

Link to comment

Ovo sa Luksemburgom me podseti na kvalifikacije za Meksiko 86, kada smo pobedom u poslednjem minutu ostali u igri. Ali, posle te utakmice su  nas Bugari pa Istocni Nemci i Francuzi spakovali tamo gde nam je tada bilo mesto.

 

Link to comment

Veselinovic nas je vodio do kraja EP 1984 u Francuskoj. Kvalifikacije za Meksiko vodila je Plava cigra. Nismo bili toliko losi, ali drugi su bili bolji, mislim da su Bugari bili prvi u grupi.

Link to comment

1982-1988 је баш онако суморан репрезентативни период

Da secam se tog perioda, pukli smo u Francuskoj ko zvecka, 82 nas sudije pokrale. Kvalifikacije za 88 ubise nas Englezi na Marakani ko mi Madjare 97-e

Link to comment

82 je bila foliranje. Trebalo je da nas pregazi Honduras i ode u sledeci krug, ali su promasili 4-5 sansi 1 na 1. Doduse, prolaz nikad odvratnije Spanije predstavljalo je nepravdu epskih razmera.

 

Danska nas je upropastila u Francuskoj 84, verovatno najvece ponizenje "plavih" kojeg se secam. Trebalo je da bude 10:0.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...