Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Heh, jedna od najdominantnijih reprezentacija ikada, vezala dva evropska i svetsko prvenstvo, sa igracima koji su non-stop igrali finala evropskih kupova.....pa naravno da ce doci do umora i zasicenja. A takve stvari se posebno vide kod pimplera.

 

Ja ti samo kazem sta se videlo na terenu (oducavanje od fudbala). Da li su bili zasiceni ili su im sukube nocu sisale krv u snovima nije preterano bitno.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Ja ti samo kazem sta se videlo na terenu (oducavanje od fudbala). Da li su bili zasiceni ili su im sukube nocu sisale krv u snovima nije preterano bitno.

Nema zemlje na svetu, koja ne bi pristala da ih neko oduci od fudbala posle toliko trofeja i serije bez poraza.

Link to comment

Kako god, sve opet ide svojim tokom. :fantom:

 

Sve uvek ide nekim svojim tokom.

 

 

Nema zemlje na svetu, koja ne bi pristala da ih neko oduci od fudbala posle toliko trofeja i serije bez poraza.

 

Osim sto tu niko nije dobrovoljno pristao ni na sta nego su dosli da se takmice. I bili su oduceni.

 

A istoriju niko ne osporava.

Link to comment

U bre sto si uporan, oduceni pa oduceni  :D pa bre nista nije za sva vremena. 

 

Pa naravno da nije, eto vratise im Spanci milo za drago, mozda ce u buducnosti biti i jos dominantniji, otkud ja znam. Samo sam replicirao Sumaheru koji se nije slozio sa mnom da se desilo nesto sto se jbg jeste desilo. Ne mogu da kazem da nije kad jeste. :)

Link to comment

Tvoj avatar bi imao sta da kaze na tu temu....

 

Mislis, kao kad je odbranio penal Kabriniju u finalu SP? :D

 

Da nije bilo Tonija, Nemacka ne bi videla dalje od grupe sa Engleskom i Spanijom to prvenstvo.

 

edit: setih se, promasio je Kabrini, ali ga je TS procitao.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

To je tacno, zabarski streptomicin za Nemce je uvek bio ubistven, ali Toni je ovde kao lakmus za crnu stranu nemackog fudbala, protiv kojeg uvek navijam cak i kada je ok, kao u poslednjih par godina.

Link to comment

To je tacno, zabarski streptomicin za Nemce je uvek bio ubistven, ali Toni je ovde kao lakmus za crnu stranu nemackog fudbala, protiv kojeg uvek navijam cak i kada je ok, kao u poslednjih par godina.

+1

Огавни су још од Чудан у Берну. Ни Кајзер то није могао да исправи као играч...

Link to comment

Hoće li neko meni neukom da objasni na koji način su Francuzi uspeli da nedobiju jedan Luksemburg?

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...