Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Bilo tako i u evropskoj košarci 90ih... Posle malo promenili pravila, pa postalo zanimljivije... I ovde će nešto morati raditi...

 

Ne secam se rezulatata 0:0 :D

 

Ovde nesto mora da se menja. Jebo ti ovakav evropski fudbal. Mozda najbolje da se prosire golovi, ili smanji broj igraca na 10 ili 9 ili nesto jos gluplje. Da se pokusa doci do 2 gola po mecu u proseku. 

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Jebi ga, kad cekas da te Eder, Jorginio i El Shara odvedu na svedsko... Immobile, Insigne i ostali klinci su nedoreceni. Intervju Bufona koji jeca od muke

 

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ali da neko ko je decenijama u fudbalu plati takav danak neiskustvu da sa boljom ekipom napadne tek u poslednjih maks pola sata... Neko iznad njega je trebalo da mu prepravi sastav u pola devet, nakon sto je bilo jasno da ce drtina da igra na 1-0 sa Darmianom kao krilom. Ovo sa Insinjeom je wtf, ladno je ubacio Bernardeskija i El Saravija pre njega.

Link to comment

Širenje golova nema smisla, to bi proizvelo kontra efekat...

 

 

Ne secam se rezulatata 0:0 :D

 

Ovde nesto mora da se menja. Jebo ti ovakav evropski fudbal. Mozda najbolje da se prosire golovi, ili smanji broj igraca na 10 ili 9 ili nesto jos gluplje. Da se pokusa doci do 2 gola po mecu u proseku. 

 

 

Čuj da se Šjor Boža pitao, bilo bi 2:0 bez problema, samo da su nekako Jure i Young mogli da tapkaju loptu celu utakmicu... :D

 

Kakvi su ono rezultati bili, ko Šjor Božinim mučenicima utpa 50 poena, skoro da je sigurno pobeđivao...

Link to comment

Svetsko bez njih nije isto. Zao mi zbog Djidjija, covek primi 1 gol u 180 minuta al dzaba kad njegovi numeju.

 

I jebo fudbal kad je spao na to da na svake 4 tekme pade po 1 gol. Jebo ih sah i ziherisanje.

 

I ja sam navijao da Italijani prođu, ali meni npr. ima neke specifične draži u tome kada se tako neka tradicionalno ,,velika" reprezentacija ne kvalifikuje. Mislim dosadno je da se uvek vrte isti timovi.

 

Što se tiče promene, mislim da za početak treba izmeniti format kvalifikacija tako da ne bude više baraža. Baraž je vrhunac ziherisanja i bunkera.

Link to comment

Jbg, tuga, nisu zabari ovo zasluzili. Cak i sa Venturom i raspalom sredinom terena.

Kako nisu zaslužili? Jesu bili duplo bolja ekipa, jesu ispali na nesrećan gol ili promašili brdo šansi? Jel

Ih sudija pokrao?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...